Autor Zpráva
Stanley
Profil
Dobrý den.
Chtěl bych vás poprosit, abyste ohodnotili design stránky + nakódování stránky.
Truhlářství Hladký.
Děkuji.
Linbor
Profil
Hned na první pohled pěkné a přehledné.
Druhý pohled - precizně nakódované.
Chválím - dobrá práce.
Jen pár drobností:
Pokud chci na hlavní stránku a kliknu kamkoli na záhlaví (obrázky prací) či přímo na logo (hádám ty schody v pile), což je běžná praxe, vyhodí mě to na kontakty, nikoli na hlavní stránku.
Nechápu zdvojený copyright: "All contents copyright" a "All rights reserved". Ale letopočet mi tam chybí, bez něj postrádá copyright smysl.
Animovaný obrázek "ukázka prací" přímo vybízí ke kliknutí, jako potenciální zákazník bych spíše klikl tam, nežli do "galerie". Klidně bych jej takto pojal.
Ostatní přímo nabízené práce (dveře, kuchyně, skříně atd.) jsem nikde nenašel, ani nikde upozornění, abych je zbytečně nehledal.
Ceník mi žalostně chybí, ale ten asi přibude.
Leč vcelku - bezva web, výborný, kvalitní, alespoň podle mého soudu..
Stanley
Profil
Linbor:
Děkuji, Váše hodnocení mne velice potěšilo:)
Po kliknutí na záhlaví stránky je úmysl, aby odkazovalo na kontakt.
Ukázky prací opraveny.
Ostatní výrobky , jako jsou dveře kuchyně apod. jsou schválně zatím bez odkazu, než mi zákazník dodá podklady.
Cophyring opraven, děkuji za upozornění.
peta
Profil
FF
* logo pozadi bych volil oraznovou. Nez se mi nacetl obrazek, byla tam hneda a pak to byl trosku sok.
* obsah odrazky jsou nalepene na okraji a maji mensi pismo nez ostatni obsah. U odrazek mam dobre zkusenosti s premenou na display:block a obrazkem v pozadi, jinak se to pro IE a FF nastavuje trosku sloziteji.
* ve vystavbe a neexistujici stranka se na webu nemuze vyskytovat. Google si to ulozi do pameti a pak ti to nabizi treba 14 dni nez si to zmeni. Proste zrus odkaz.
V tom logu bych mozna premyslel o bilem pismu. a mozna bych premyslel o jeho mensi vysce. Nevim, jamke mas rozliseni, ale v mem 1024x768 to zabira celou obrazovku, takze po kazdem kliknuti musim odrolovat celou vysku stranky.
Arta
Profil *
Pěkné :)
Rokka
Profil
Asi budu zase kritizovat, ale myslím to dobře. Koutouč té pily by zasloužil lepší stínování a mohl by se určitě lépe vyšvihnout. Ten přechod z pily do obdélníku je ošklivý, tak to vidím alespoň já a řešil bych to jinak. Podklad v hlavičce bych se nebál udělat strukturou dřeva, tak aby byli vidět léta. Může být na střídačku jiný druh dřeva a pila může být např zakousnutá do toho dřeva s efektem odlítávajícch pilin. Název Truhlářství Hladký, bych také změnil za lepší, trochu víc si pohrát se efektama a detailama by neuškodilo. Obrázky s tak velkou konturou bych vyměnil za jeden velký obrázek zasazený do textury těch dřev nebo by mohl být přibitý a v tom bych nastavil prolínání prací. Písmo v menu je špatné. Obsah už celkem v dobrý. Až na to zalamování obrázků v galerii. Na jednom řádku jsou 4, na dalším jsou 2, pak jeden 3, pak jenom 1.
Stanley
Profil
Rokka:
Děkuji za upřímné ohodnocení webu.
Abych pravdu řekl, asi nemám, co bych vám mohl vzepřít...
Mistr
Profil
Stanley:
(1) Text na kotouči pily není příliš kontrastní.
(2) Před dvojtečkou se nedělá mezera (viz kotouč pily v logu a tamní slovo Kontakt či v pravém sloupečku slovo Nabízíme).
(3) Nepodtrhával bych v hlavičce slovo Kontakt. Osobně mi to tam příliš nesedí.
(4) Za zkratku od slova telefon si doplň tečku (právě proto, že se jedná o zkratku). Opět mám na mysli kotouč pily v hlavičce.
(5) Vlevo nahoře bývá obvykle klikací logo vedoucí na úvodní stránku, nikoliv odkaz na stranu s kontakty.
(6) Proč máš na titulní stránce tři fonty písma? Není to trochu mnoho?
(7) Galerii obrázků by bylo možné ještě trochu okomentovat (například o jaký materiál dřeva se jedná atp.).
xmark
Profil
Nikdo ještě nezmínil obrovskou hlavičku. Při nejběžnější výšce displaye 800 px a nějaké režii v prohlížeči (titulek, toolbary atd, dole statusbar) vidí člověk sotva nadpis a prvních pár řádků. Bez sjetí dolů nevidím nic, je to hodně otravné.
denCo
Profil
Ako text by som dal radšej bezpätkové písmo, lepšie sa číta. Ešte pätičku by som nejak zvýraznil, inak je to pekné.
Stanley
Profil
xmark:
Zkusil jsem to udělat přes
<a name>
, takže hlavičku to přeskočí a zobrazí se pouze obsah+menu...
Avšak nevím, jestli je to zrovna moudé řešení, jestli bych mohl poprosit, aby mi někdo napsal, co si o tom myslí.
xmark
Profil
Stanley:
Můj názor: praktičtější to je, ale kdybych si to otevřel jako někdo neznalý, asi by mně to radost neudělalo.
Poskakuje to nějak různě, ale to je předpokládám chybka, která by se dořešila.

(vedlejší efekty neznám, určitě to někdo okomentuje)
joe
Profil
Tady nevím co poradit, asi by to chtělo bohužel předělat celé. Takhle to na mě působí celkem amatérským dojmem.

Stejně tak fotky, plno z nich na které jsem koukal byly celkem rozmazané, což je škoda, protože jinak by to mohlo vypadat daleko lëpe a přinést více zákazníků.
xmark
Profil
Stanley:
mmch: nikde na tebe nevidím kontakt a chtěl jsem se zeptat, jestli je ten design tvoje práce a jestli (a za jakou cenu) bys měl náladu udělat jeden na podobné téma i pro mě. icq /smazáno/. Dík a omluvník za OT.
Stanley
Profil
xmark:
Ano, design i nakódování je má práce.
Pokoušel jsem si tě přidat na icq, ale nemohlo to najít...
Zkontroluj prosím ještě jednou svůj identifikátor :)
EDIT : kdyžtak si mě můžeš přidat ty, jestli není problém na mé straně : /smazáno
xmark
Profil
Stanley:
Ten UIN souhlasí. Zkus mi napsat zprávu.
Štefan
Profil *
Web se mi velice líbí, nemám co bych dodal.
Jen je škoda, že truhlářství ještě nemá hotový ceník, sháním dřevěné, točené schodiště.
Holt budu muset zavolat na telefon, který je v kontaktech.
Ještě jednou chválím tyto stránky, protože nevím, co bych jim mohl vytknout:)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0