Autor Zpráva
deil
Profil *
Děkuji za konstruktivní kritiku.
http://neano.wz.cz/

Shampoo
Profil
Líbí se mi 2. a 4. návrh.

2. návrh: Menu bych posunul pod hlavičku a přidělal nějaký hezký hover efekt.
4. návrh: Líbí se mi design a barevná kombinace. Ale hlavička neodpovídá Vašemu zaměření, dal bych tam spíše nějaký řadový dům, nebo celou čtvrť. Taktéž vylepšit hover efekt v menu.
3. návrh také ujde, ale hlavička je moc velká, zabírá moc místa.
johnl
Profil
Mě se líbí 4 a 5.. Ale jediná věc co se mi nelíbí (to nevím jestli je způsobeno jen na obrázku nebo i v originále) je to kostrbaté písmo, takový nevyhlazený ;-) jinak jsou ty návrhy co jsem psal hezký.. ;-)
deil
Profil *
Díky za připomínky, jsem rád, že sto to líbí.
1. Na hover efekt jsem zapomněl, no ale ono to stejně pak naživo pod kurzorem vždycky působí jinak a hover nakonec skoro nikdy nevypadá jako v návrhu.
2. Menu pod hlavičku bohužel ne, budou se tam střídat ovládací prvky dalších úrovní, pak bude lépe když od nich menu bude víc oddělené aby se useři neuklikávali.
3. Obrázek v hlavičce, já vím, ale dostal jsem ho v podkladech ke grafice, tak se někde musí objevit. Samozřejmě bych tam radši dal třeba ten domek z ostatních verzí. To není problém.
4. fonty si přece stejně každý prohlížeč zobrazuje po svém, IE dle nastavení systému (tuším jen Vista +), Safari dle svého nastavení na tři způsoby, FF, Chrome a opera nevyhlazují vůbec. Když zapnu vyhlazování ve Photoshopu tak to stejně vypadá jinak než v libovolném prohlížeči, totéž i s detailním nastavením v GIMPu kde stejně nejde docílit stejný vzhled jako v libovolném prohlížeči. Tolik moje vědomosti. Co s tím? Většinou tedy písmo v návrzích nevyhlazuji. Jelikož nevyhlazující prohlížeče tvoří nadpoloviční většinu, je to snad jediný z možných přístupů, který má aspoň trochu logiku. Zobrazení písma není nijak přenosné z návrhu do stránky, tak je to jedno.
deil
Profil *
Před časem se tu hodnotily návrhy (výše). Celé se to posunulo někam úplně jinam, tak bych prosil jestli by se na to ještě někdo nepodíval. No, ze zakázky asi stejně nic nebude, ale ať aspoň vím, že jsem udělal maximum. Díky.
odkaz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0