Autor Zpráva
Mula
Profil
Ahoj. Prosím o konstruktivní hodnocení stránek http://www.mula.cz/. Stránky mají pomáhat se stěhováním.
Moc dík!
Velda
Profil
Mula:
co se týče designu - velmi se mi líbí, je povedený...
ale zkus se přihlásit v FF... máš tam blbě vertikálně zarovnaný text (marginem...)
Nox
Profil
Design se mi líbí, jen moc ne ten častý glow

Občas pro lepší čitelnost něco podložit tmavomodře a světlé písmo

Zelená je v tabulce špatně vidět, oranžová by mohla být trochu tmavší

Podpora > šedá (tlačítko) mi do toho designu moc nesedí?

Předpokládám že podpora angličtiny se časem rozšíří... pokud bude anglicky popis, ale zbytek webu ne, tak jim to asi moc k čemu nebude
Petr ZZZ
Profil
Kontrast písma by v některých případech mohl být větší. Písmo jsou drobné blešky a nedají se v IE zvětšit, chtělo by to jiné jednotky (% nebo em, ne px).

Funkčnost jsem podrobně nezkoumal, bolí mě z droboučkého písma oči, utekl jsem. Chválím nápad, grafiku a přehlednost. To písmo by ale opravdu bylo potřeba řešit, protože pokud to nejde číst, je všechno ostatní k ničemu.
peta
Profil
* Velikost pisma dej stejnou, vsude v obsahu. Dodatecne nekde vhodne zmen. Totez tabulky, formulare, tlacitka. Momentalne vypada kazda stranka jinak. Kazde tlacitko vypada jinak a pod.
* Obsahova cast je prebarvena, decentne nebo cernobile.
* Plus vsechny problemy s kontrastem, co vypsali jini.
__construct
Profil
Pekný design :-)
Inak máš chybu v IE6
Ofi
Profil
Nox:
Design se mi líbí, jen moc ne ten častý glow
souhlas...

+ v patičce "podpora, nápověda, obchodní podmínky" bych udělal výraznější, vypadá to jako když něco schválně schováváš...

jinak co se týče kódu... docela pře<div>ováno a pře"class"ováno... např.: na menu bys mohl použít tag k tomu určený <menu>, namísto divu...
a zajímalo by mě proč jsou veškeré znaky nahrazeny jejich HTML entitami ?!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0