Autor Zpráva
james11
Profil
prosím o názor na stránku velka-nad-veclikou.cz děkuji
David1256
Profil
Osobně bych tam nedával fotogalerii a počasí. Tím se stránky odchylují od tématu. Je to katalog firem a návštěvníci webu tam hledají firmy né fotogalerii Horňácka nebo jaké bude počasí.
peta
Profil
* Blok katalog se mi graficky libi. mozna nejaky margin okolo dat tak 2x, proste, aby "Katalog firem" melo zhora totez, co ze spodu.
* Fotogalerie, to bych shrnul pod nejake menu o obci, kde by byla historie, link na homepage a fotogalerie, pripadne jine veci
Fotky nahledy dej stejnou velikost. pokud je fotka na vysku, tak ji vhodne orez.
* logo budiz
* paticku a pravou stranu povazuji zatim za ne uplne doresenou
* pri rozkliknuti polozek katalogu, oddelovaci cara ma jiny margin zhora jako ze spodu a vsem rikam, nepouzivejte italic na webu, spatne se to cte. mozna bych premyslel o mistu pro logo firmy, pokud ma. pripadne o necem jako detaily, kde bys mel vlastni katalog s adresou, telefony a pod.
james11
Profil
děkuji za hodnocení :-)
Petr ZZZ
Profil
Chybí tam informace o tom, co je Horňácko a kde se nachází. Není zřejmé, co má ten web do činění s Velkou nad Veličkou. Doména www.velka-nad-velickοu.cz předstírá jiný obsah webu, než jaký tam skutečně je – můj dojem z webu je, že se patrně jedná o MFA katalog firem, ne o informace o Velké nad Veličkou. Z menu jsou klikací jen nadpisy, vlastní položky už ne. V IE nelze zvětšit písmo. Podle mého kalendáře neslaví dnes svátek Evelína. Reklamy Google jsou zmatečně umístěny přímo pod Nejnovějšími odkazy a dle mého názoru nedostatečně graficky odlišené. Vyhledávání buď nefunguje, nebo toho na tom webu alespoň prozatím mnoho není - např. hledání slov autobazary a hotely nenajde ani jeden výsledek, ačkoli obě slova jsou v položkách menu. U některých odkazů (Zaslat stránky odkazem, Přidat odkaz do katalogu) se nezobrazí ručička, působí to na mne nedůvěryhodným dojmem. Nenašel jsem nic o provozovateli webu – nejsem si jistý, ale pokud tam tyto informace opravdu chybí, není to protizákonné? Ještě se zeptám – patří ten web vlastně tobě nebo nějakému kamošovi?
james11
Profil
Petr ZZZ:
Ještě se zeptám – patří ten web vlastně tobě


tento web je můj
Taurus
Profil
Budu stručný (***): IE6 nic, tisková verze nic, sémantika nic, použitelnost nic, přístupnost nic, validita nic, reklam moc. Studuj zmíněná klíčová slova a ty sprostá vyhoď.
Moderátor Joker: Osobní část příspěvku odstraněna.
james11
Profil
Taurus:
validita nic


a tady máš výsledek validity
jenikkozak
Profil
james11:
Na tom webu by se hodily podmínky, za nichž člověk může přidat odkaz, například že se mají týkat daného regionu, a nějaká informace o tom, zda jsou přidány automaticky, nebo jestli je musí schválit administrátor. Také si oprav chybu v souvětí „Budeme také rádi, pokud nás doporučíte nebo podpoříte umístěním reklamního banneru.“

Taurus možná chtěl případné hodnotitele upozornit na to, aby při hodnocení tohoto webu počítali s tvou nevděčností, kdy po čase přijdeš na to, že případná kritika tvůj web vlastně poškozuje, a tak chceš toto vlákno smazat také.
panther
Profil
james11:
a tady máš výsledek validity
ač na validitě vůbec nezáleží a je k ničemu, tady máš výsledek validátoru, aby ses jím mohl ohánět :-)
Taurus
Profil
Petr ZZZ:
Petře, bez ohledu na jeho splín nezná slušné vychování, nejde o zdejší zvyky. Krátce a výstižně jsem hodnotil proto, abych neztrácel čas někde, kde je to škoda. A slova jako přístupnost a použitelnost se víc než hodí, měl by si je nastudovat každý kodér. Je to největší problém lidí od informatiky, zvláště začátečníků. Tento web je toho důkazem.
james11
Profil
panther:
ač na validitě vůbec nezáleží a je k ničemu, tady máš výsledek validátoru, aby ses jím mohl ohánět :-)
tento validátor vyhodnotí něco jiného tež tento validátor nevím proč tomu tak je, ale je to fakt, řešilo se to tady

Moderátor Joker: Poznámka, příspěvky s debatou na téma jaký je james11 a kdo co řekl v jiném vlákně vyhozeny.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0