Autor Zpráva
pyty
Profil
bol by som rád keby ste si pozreli a vyjadrili svoj názor na moj prvý web kompletne v html. Je to web nášho fanclubu Buláncov ale este neni celkom kompletný. ja mám totiž len 13 rokov //v decembry budem mať 14// a nestiham, lebo sa musim aj ucit. A mozete si pozriet aj moju osobnu stranku ale ta je zatial dost šit, len v Frontpage diky
llook
Profil
Na první web je to hodně dobrý. Přesto je co zlepšovat. Za největší nedostatky považuji:
- obsah vkládaný značkou <iframe> - hostuješ na webzdarma, tak proč nevyužít PHP? viz třeba
Jakpsátweb: Jak udělat levé menu
- fixní šířka - když už fixní šířka, tak aspoň kdyby byla užší - něco kolem 750px (podle statistik je ještě pořád spousta lidí s 800x600). Ale mnohem více bych doporučoval zadávat šířku v procentech.
- Informaci "Navrhnuté pre MS Internet Explorer 6 s podporou obrázkov, CSS, JavaScriptu a rámov, na rozlíšení 1024x768 pixelov." bych úplně vypustil. Funguje to i v ostatních prohlížečích (to naopak chválím) a navíc podobné informace žádného návštěvníka obvykle nezajímají.
ddd
Profil
Nejdříve k tvé osobní stránce - když pominu grafiku, tak je obsah úplně oničem(takový je na každém kroku) až na ty tvé hry a prográmky, ale ty si nikdo nestáhne pokud u nich nebude pěkný screenshot, ale možná si věděl proč ho tam nedát :)

Ted k tvému prvnímu webu: říkal jsem si, že na mě vylítne nějakej amaterskej hnus - ale oni jsou graficky úplně dokonalý! Fakt jo. Říkal jsem si, že obsah zaměřený na moji oblíbenou pařbu Bulánky mi nic nenabídne, protože fan klubů Bulánků je strašně moc a všechny samozřejmě obsahem převyšuje oficiální stránka, takže je celkem zbytečné je dělat, ALE dost mě dostali ty nádherný obrázky bulánků(jenom bych dal trochu bokem GiGiho fotku z dectva). Pokud by se tam objevovali častěji, tak bych si tu str. zaregistroval na woko.cz , aby mi zadny obr. neunikl. Vsechny jsem si je stáhl, jsou fakt dobrý!!!! Fakt jo, nekecám ;)
pyty
Profil
prerobil som galeriu !
mrknite si to :-)
AX
Profil *
Hmm a o čem že je ten web? Mimochodem možná že se pletu,ale tenhle web jsem někde viděl jako free šablonu.Je už ráno tak jdu spát ,ale já se většinou nepletu takže ji zítra najdu./není fér říkat že jsi něco vytvořil když jsi JEN změnil text v tabulkách a přidal něco málo navíc/.
pyty
Profil
ked najdes tu stránku daj vediet.....
PS: farby, pozadie, a menu je z frontpage theme zero - taka bola ta stranka ked som este nevedel HTML
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0