Autor Zpráva
swetko
Profil
Dobrý večer,
prerábal som stránku www.zdravy-spanok.sk na new.zdravy-spanok.sk.
Ponuka tovaru nie je nahodená, ide len o pár skúšobných položiek.
Prosím o Vaše názory.
xmark
Profil
Líbí se mi to, až na menu. To vypadá jednak docela nudně - zasloužilo by nějak nastylovat. kromě toho se v něm nezvýrazňuje aktuální položka. A druhý řádek menu s košíkem a emailem .. nelíbí se mi ani odsazení zprava, ani to, že ke kontaktům vede jen obrázkový odkaz.

Doporučoval bych doladit kód. Jednak jsou nedostatky v hlavičce, pak tam vidím třeba alt="ilustračný obrázok", alt="vzor č. 2" apod.
profigrafi
Profil
Stránka mi jako taková přijde přehledná, ale určité prvky by si vyžadovali lepší kvalitu a souhlasím, že by se s designem dalo více pohrát. Prvky jako ikonka košíku a kontaktu mi přijdou jako zajímavé detaily, ale nesedí mi, že většinou máte kulaté rohy a ty ikonky je mají také, ale to menu ve kterém ikonky jsou má roky ostré a nějak mi to nesedí k těm ikonkám.. To bych změnil nebo to menu kolem těch ikonek nejradši úplně odstranil. Určitě by šli vyladit některé odkazy trochu graficky aby to vše byly jen textové odkazy nebo obrázkové.. ta míchanice se mi moc nelíbí.

Chce na tom ještě zapracovat, ale jinak je to pěkné.
swetko
Profil
xmark:
Vždy mám problém urobiť menu tak, aby nebolo nudné.
Košík a email je odsadený pretože je pravdepodobné, že tam pribudne časom ešte jedna alebo dve položky, ale skúsim to nejako vyriešiť.

..."alt="ilustračný obrázok", alt="vzor č. 2""...
Ako by to malo byť správne? Lebo ja ALT beriem ako alternatívny popis v prípade, že sa nezobrazujú obrázky. A myslel som si, že hlavné je aby užívateľ vedel, že to nie je nosný, dôležitý obrázok, ale "len" ilustračný obrázok.

Ďakujem


profigrafi:
Pravda, tie ostré rohy zaguľatím a uvidím, či tam to pozadie nechám alebo ho podľa tvojej rady úplne odstránim.
Nie osm grafik, preto mám trošku problém so zgrafičnerním odkazov, ale ďakujem za usmernenie.
peta
Profil
Amaterske stranky maji 3 zasadni problemy:
* pismo - 1000 ruznych uprav pisma (barva, velikost, druh fontu, tucnost, podtrzeni, italic). A pritom naprosto genialni formatovani poskytuji html tagy h2, h3, h4, b, p, div, span.
* obrazky - preplacani obrazky, nesourode graficke prvky (fotka vs perokresba, jedno tlacitko velke kulate, druhe mrnave hranate)
* kontrast pismo vs pozadi

Vyhovujes bodu pismo a obrazky.

Treba mi neni jasne, proc michas ornament se zubatou kytickou, kdyz pak na strance mas nezubatou. Kvalita toho obrazku je dost mizerna, ale vypada nezubate. S grafikou tedy dost valcis.
deil
Profil *
1) stránky jsou rozhodně mnohem lepší než ta původní verze
2) Zásadně bych to graficky neměnil celkový směr je dobrý
ale
2) Doporučuji velmi velmi šetřit patkovým písmem a jinými font-výstřelky, bylo to tu zmíněno. IMHO Veradana || Arial, bold a různé velikosti jsou naprosto dostatečný a dokonale vyhovující typografický aparát pro internet.
3) Menu by možná stačilo posunout dolu pak by hned vyniklo samo o sobě a dál by na něm nebylo co řešit. Na druhou stranu se příliš často setkávám s klienty, kteří by menu nejraději neměli vůbec. Pokud je to ten případ, pak jeho jisté schovávání chápu, neb klient má vždy pravdu.
4) Grafiku by to chtěl o celkově uhladit (nejen ty roztřepené obrázky) a uspořádat přehledněji a citlivěji.
5) nedostatečný kontrast opticky hlavního nadpisu (vidím že H1 jsou uspořádány jinak), kde je čitelnost navíc komplikována opravdu šíleným fontem je IMHO zásadní chyba
swetko
Profil
Ďakujem všetkým za názory.

//Urobil som menšie úpravy, zvýraznenie menu, 1 font na celej stránke, konkretizovanie ALTov.
aduben
Profil *
Klidně si tam píšu hlouposti , i několikrát za sebou a objednávka se odešle na zpracování.
Jediné co je ošetřeno je souhlas s obchodními podmínkami.
Subjektivně mám ze vzhledu stránky pěkný pocit, líbí se mi, je originální.
Nebála bych se hlavičku udělat větší a více ji prokreslit třeba těma bylinkama a pohrát si i s fontem.
Navíc, mám inspiraci co koupit rodičům k vánocům.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0