Autor Zpráva
Resquator
Profil *
Zdravim, rad bych slysel vas nazor na tyto stranky.

Jedna se o portfolio mojich praci, obsah stale jeste pridavam... ale snad to na kratke zhodnoceni staci.

Jedna se mi hlavne o to, zda se vam dobre ovladaji, tusite kam kliknout atp... :o)

Odkaz zde: http://www.resquator.com
Boy
No jsem silně znechucen tím, že jsem musel stáhnout něco přes 1,3 MB, abych viděl něco, na což by stačilo podle mě stáhnout mnohem méně dat, kdyby to bylo tvořeno v html. Je to prasárna udělat tak velké stránky, ve kterých je prakticky nic... Podle mého názoru by se to dalo ve flashi udělat velikostně o dost menší, protože se opakuje prakticky to stejné akorát s jinými náhledy to je vše..

Jinak grafika se mi líbí to jo, ale jinak po stránce funkčnosti hrůza. To si radši najdu jiného webdesignéra.
Boy
Žádné alternativní html, protože ne každý má tu trpělivost stahovat tak velké množství dat.
AMD
Stránky jsou hezký.. nevím kolik jsem toho stáhl, ale to je jedno. Kam kliknout bych věděl ;)
japlavaren
kOLKO SA TO DO .. NACITAVA!!, sorry, mal som vypnuty flash (brzdi to). Inka OK, OK a iba OK!
zimmi
Resquator jsi první člověk, u kterýho mi nevadí, že má stránky udělaný ve flashi. Opravdu se mi moc líbí, samozřejmě veškerá přístupnost jde do háje, ale jednou udělám výjimku a řeknu, že se mi ty stránky ve flashi líbí *THUMBS UP*
btw nemůžu se nabažit toho, že když kliknu na odkaz, že tak srandovně zajede zpátky, je to prostě super:)
Resquator
Profil *
Dekuji za nazory, mel jsem predem upozornit, ze to je jeste testovaci verze a bitmapy ve flashi jeste nejsou zkomprimovane. Zatim se mi to podarilo pri prijatelne kvalite dostat pod 300KB - tak to snad bude pro vetsinu prijatelne.
Lukáš M
Profil *
líbí se mi, intuitivní, 300 KB je podle mě ok, větší průšvih u flashe dnes vidím v přístupnosti než v objemu dat - ale jako u všech médiií i u netu podle mě záleží na cílové skupině...
Anonymní
Profil *
Mam pentium 1, 120Mhz a seká se to jako kráva!
Spikee
Je to dobré. Zobrazilo sa mi to asi najrýchlejšie zo všetkých flash-only stránok, aké som videl a to mám len modem.
Ale ten alternatívny obsah by sa hodil (hlavne pre odporcov Flashu :-) )
AMD
Anonymní
Se 120 MHz bys měl používat textový prohlížeč a na takový web vůbec nechodit. Nemyslím to ve zlém.
Resquator
Profil *
Anonymní: Obavam se, ze PI 120MHz je dnes jiz ponekud malo na cokoliv... S tim musite mit problem na kazdem druhem webu.
HLuPaCeK
Profil *
stránky jsou velmi povedený designerský a co se týče velikosti stahování je možné stránky rozdělit na několik souborů a uživatel si potom stáhne jen to co potřebuje..

podrobný návod je tuším na flash.jakpsatweb.cz
Resquator
Profil *
HLuPaCeK: Ano, to by samozrejme slo. Ale tim bych uz nemohl zarucit plynulost animace-prechodu. Je to kompromis.
honzan
Profil *
vazne pekny, ma to styl...presto bych popremyslel nad alternativou bez flashe....
p.s. v portfoliu jsou opravdu povedeny veci...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0