Autor Zpráva
Tomashek
Profil
Dobrý den, před nedávnem jsem udlěal design a zajímalo by mě jak to vidíte vy:
http://www.amg321.cz/
Miloš
Profil
Mně se to líbí. Hover menu je neotřelý a zároveň to není přehnané do rušiva.

Dvě drobnůstky
– prý se již dlouho nepíše IČO, nýbrž IČ.
– Telefonní číslo bych rozdělil mezerami: +420 773 337 902

a ještě jedna mě napadla – uvést jméno, ke kterému e-mail patří, stejně jako čí je telefon, není-li pouze firemní.
peta
Profil
* nadpisy v tomto pripade neni treba podtrhavat, uz tak tam mas dost car
* jak mas galerii dole, tam bych dal pod nadpisem vetsi mezeru (mozna bez podtrzeni to bude akorat)
* zmensil bych sirku stranky, plati, ze oko pri vice nez 80 znacich na radek preskakuje na druhy, protoze oci jsou kulate a vnimaji v oblouku
* paticku bych take vic odlepil od cary
* mozna bych zvazil stinovani ramecku a tech postav vpravo, jako je logo
* menu bych zkusil misto cerne trosku do seda, #444444?
* Produkty - pro nahledy pouzivej shodnou velikost obrazku, mozna bych pouzil malinko mensi. jde mi ted o odsazeni obrazku od ramecku a kdyz je malo textu, at to nebere misto. Viz uvodni stranka, kde mas obrazek od ramecku tak 20px
* na uvodni strance by mezi prvnimi vetami melo byt napsano, cim se firma zabyva, co uzivateli stranky nabizi. Podle loga ani textu o spolecnosti jsem na to neprisel. Ten medvidek muze byt take klidne jeden z reklamnich predmetu, ktere se snazi firma zobrazit na webu, aby si ji mohl zakaznik s nim spojit podle obrazku.
Velda
Profil
přijde mě to jako přehnaná komprese JPEG obrázků na tuto dobu...
Miloš
Profil
Postrádám ještě background-color. Nespoléhal bych na to, že mají všichni bílou – třeba já vidím pozadí do žluta:

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0