Autor Zpráva
prokda
Profil
Jedná se o fan stránku herci Matthew Perry.

Děkuji za kritiku nebo případné tipy na vylepšení.

http://www.matthew-perry.4fan.cz/
Anonymní
Profil *
Všetko po česky, ale názov panelu "Language" je po anglicky, a "Download" tiež, to sa povie po česky tušim "Sťahuj"
a v headeri ja načo 2x rovnaká fotka?
prokda
Profil
Language je proto , že češi to používat nebudou !! Download opraveno na Ke Stažení.
jenikkozak
Profil
Záhlaví - nedávej opakující se obrázek, monitor by musel být opravdu hodně široký, aby se mu tento zobrazil třikrát. Například já tam mám půlku obličeje, pak celou hlavu a zase půlku.
Patička - tu vážně nechápu. SEO optimalizace pagerank.cz, kontaktní čočky, myslíš, že to funguje?
Část mezi záhlavím a patičkou raději hodnotit nebudu.

Anonymní:
Language je proto , že češi to používat nebudou !!
češi ten web používat nebudou. Češi možná. A cizí národnosti?
Slovo „language“ by na českém webu nemělo být. Němci také toto slovo ve svém slovníku pro „jazyk“ nemají, není tedy potřeba to extra pro Angličany překládat, ti možná poznají svou vlajku.
Dva vykřičníky za sebou jsou nesmysl.
prokda
Profil
jenikkozak : Jak mám udělat aby se neopakoval ? Nepsal jsem že ten web nebudou použivát ! Myslel jsem ty vlajky !:D!
Kontaktní čočky je reklama.
jenikkozak
Profil
prokda:
Jak mám udělat aby se neopakoval ?
Pomocí vlastnosti background-repeat.

Nepsal jsem že ten web nebudou použivát !
Nenapsal jsi to, napsal jsem to já.

Kontaktní čočky je reklama.
Velice trefně mířená. Autoskla se na stránky o nějakém herci velice hodí, ploty také. Víš, že se ta reklama docela špatně čte?

Už ti někdo řekl, že před interpunkcí se nedělá mezera?

Mimochodem, proč odkaz „Prewious“ a „Další stránka“ vedou na tutéž adresu, když se významově jedná o opak? To stránkování máš skutečně poněkud zvláštní.

Myslím, že není nutné to dál rozebírat. Abych to shrnul: design mě nezaujal, funkčnost jsi nedělal, obsah zkopíroval z internetu. Význam tvé stránky žádný nevidím.
Mistr
Profil
prokda:
(1) Písmo v textu stránky je poměrně malé a nekontrastní vůči pozadí. To má za následek, že se obtížně čte.
(2) Dopřelož i data. Nevypadají na českém webu pěkně údaje Vložil admin v Srpen 14th či Previous.
(3) Máš poměrně oblíbený nešvar psát v textu dost časo velká písmena na začátku každého slova. Například místo Žádný Komentář má být Žádný komentář nebo místo Aktuální Projekt bys měl mít Aktuální projekt atd.
(4) Proč není horizontální menu pod hlavičkou vycentrované nad textem? Mám dojem, že ujíždí trochu doprava.
(5) Postrádám klikací logo. Například ze stránky Informace (byť je v menu nazvaná jako Matthew) jednoduše nevím, jak se dostat zpět na úvodní stranu.
(6) Z jakého důvodu jsou položky menu na titulní stránce jinak podbarvené než na ostatních podstránkách?
(7) Bývá vhodné, aby jednotlivé podstránky webu měly titulek stránky (tag TITLE v části HEAD v HTML kódu stránky) sestavený stejným stylem. Kupříkladu ve stránce Galerie máš titulek v podobě Matthew Perry - Galerie |, avšak u stránky Obsah Filmu (kde to velké F je mimochodem také chybou) je titulek ve tvaru Filmy od Matthewa Perryho Online ke shlednuti |. Co Tě k tomu vedlo?
(8) Do stránky http://www.matthew-perry.4fan.cz/wp-comments-post.php by bylo vhodné zabudovat i zpětný odkaz na stránku se špatně vyplněným formulářem.
(9) Dodal bych také kontaktní údaje na správce webu. Proč zde nejsou?
(10) V menu by mohlo být zvýrazněno, do které jeho položky patří mnou prohlížená stránka.
prokda
Profil
jenikkozak : Co to meleš ? Ty reklamy jsem tam nedal já ! Je to na freehostingu tim pádem tam musí být ta reklama.Zkopírováno ??

Mistr : Když dole klikneš na prokda tam jse ti zobrazí email...
ty velký písmena u toho druhýho slova du opravit.. dík za rady
Hologos
Profil
prokda:
Co to meleš ?
Chlapče, měl by ses naučit slušnému chování.

Děkuji za kritiku nebo případné tipy na vylepšení.
Nepřipadá mi to..
jenikkozak
Profil
prokda:
Je to na freehostingu tim pádem tam musí být ta reklama
Ale její vzhled si můžeš určit sám.

Zkopírováno ??
A není snad?
prokda
Profil
jenikkozak : Je mi jedno že je to malý když to neni moje :D
Jen pár věcí ! Obsah filmu je z csfd.cz
jenikkozak
Profil
prokda:
Jen pár věcí ! Obsah filmu je z csfd.cz
Nenašel jsem na tvých stránkách odstavec, který by na internetu neexistoval v dalších desítkách exemplářích. Napsal jsem, že téměř nic na tomto webu není tvá práce, což je také pravda. Myslím, že není potřeba se tu dohadovat nad tím, která slova jsi náhodou vymyslel sám. Je mi to docela jedno.

Je mi jedno že je to malý když to neni moje :D
Jenže takto to vypadá mnohem hůř než klasický obdélník s reklamou.
prokda
Profil
jenikkozak : Opravdu ? Tak to pak mi pošli odkaz kde jsi našel hercovo biografii...
Čmelda
Profil *
Proletěl jsem diskuzi rychle, snad to nikdo nenapsal, ale vydávat angličtinu a němčinu za to, co ti vyjede přes google translate, to chce teda odvahu! :-O
prokda
Profil
Čmelda : :D :D :D lepší než nic...
Čmelda
Profil *
Opak je pravdou... radši nic než google translate ;)
prokda
Profil
Ale to zas ne :D :D
Mistr
Profil
prokda:
Když dole klikneš na prokda tam jse ti zobrazí email...
Vím, všiml jsem si toho, ale není to, myslím, příliš běžné. Já bych doporučoval raději dát třeba na nějakou samostatnou stránku atp.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0