Autor Zpráva
tark
Profil
Ahoj všichni, můžete mi prosím ohodnotit a zkritizovat můj fotoblog? http://fotoblog.blacksuns.net

Jen do mě :o)
Acci
Profil
Jedním slovem: Nádhera (šedá je moje barva)
centi
Profil
Nu vlastne tam nie je dokopy čo hodnotiť, ale súhlasím s Accim. Je to pekné a jednoduché. Proste nič neodvázda pozornosť od toho hlavného, od fotiek.
Fred
Profil
A je to ve čtečce, moc na fotoblogy nechodím, mám na to pomalý připojení, ale sem se asi občas mrknu. Pěkný
centi
Profil
Tak predsa je niečo pod pokličkou :-)

<div class='iteminfo'>Miroslav Navrátil</strong> - 03. 09. 2005 22:26</div>
Chýba ti začiatočný <strong> alebo máš navyše ukončovací.

U inputov máš definovanú vlastnosť WIDTH, ktorá by mala byť v CSS.
V textarea ti zase chýbajú ROWS a COLS.
tark
Profil
Ajaj :-) Musí být u textarey rows a cols? já to definoval v css .. :-)
centi
Profil
Musia tam byť, pretože narozdiel od toho width v inpute, rows a cols nedefinujú vzhľad, ale funkčnosť. Teda koľko riadkov sa vojde do textarey a koľko znakov do riadku.
tark
Profil
já myslel, že je to úplně jedno, že se to definuje velikostí :o)
centi
Profil
Nuž predstav si, že si niekto vypne (alebo vôbec nemá) CSS. V tom prípade by tá textarea bola asi bez rozmerov, keďže width a height je vo vypnutom CSS :-)
Kráťa
Profil
Hezké, milé, jednoduché, přehledné... "vymakaný"
Takový minipostřeh. Pustil jsem si slideshow. Popis obrázku je dole. Nemám tak velký monitor (1024), abych tam měl fotku celou a než odroluji dolů a stihnu popisek přečíst, přehodí se fotka. Co dát ty popisky nad fotku, nebo prodloužit interval o 2 vteřiny?
I když ten text nahoře by asi byl lepší.
Rustic
Profil
Perfektní,
oceňuji, že stránka nemá zbytečné efekty a působí decentě.
Tohle je spíš věc názoru, ale já bych všem odkazům nastavil stejnou a pevnou délku.
tark
Profil
centi: já když u textarey nezadám rozměry, tak se zobrazí defaultní..
tark
Profil
jinak kráťo, já tam chci hlavně sdělení na tu fotku, ale ten interval ti o vteřinku nebo dvě prodloužím :)
Richi
Profil
v čem jsi to dělal? je to super.
Kráťa
Profil
tark
ono nejde o mě. Já čtu poměrně zdatně (řekl bych), ale počítačíček roluje pomalu, navíc chvilku trvá, než se fotka načte. Mě třeba rychle, mám dobré připojení, ale na modemu by se k tomu čtenář ani nemusel dostat.
To by bylo zajímavé, kdyby sem připsal někdo s modemem, jak se mu tohle načítá a jak stíhá.
Lukáš M
Profil *
ahoj, stránky jsou jednoduché, ale proč ne! líbí se mi, jen tu světle šedou bych udělal trochu tmavší, kvůli kontrastu a ještě projet validátorem - určitě jste se o to snažil, ale něco málo uniko - např. "&" v odkazu je čistější nahradit v odkazu &amp; potom u inputu nemá width smysl (možná jste myslel size?) a naopak u textarrea je povinný row a cols, a celý formulář do něčeho zasadit (btw to nechápu proč se musí - nevíte někdo?) a na konec snad možná alternativní popisky... asi jsem toho napsal hodně, ale celkově se mi vaše práce moc líbí!
tark
Profil
richi: běží to na vlastním systému (php/mysql) a jinak je to cely udelany pres css, zadny wysiwyg :)

krata: ok :D

lukas: ja vim, na tom mozna zapracuju, ale v zasade to nic neomezuje :o) ja to chtel hlavne rychle spustit, ted spis vylepsuju tu aplikaci na ktere to bezi ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0