Autor Zpráva
vokyn
Profil
Jake jsou na techto strankach nejvetsi chyby pro seo optimalizaci ?

svatebni-saty-adina.cz
Taurus
Profil
K čemu optimalizovat pro vyhledávače, když je to otravné pro uživatele? Promiň, ale zvýrazňovat všude slovo "svatební šaty"... a pak v menu "Svatební šaty" po kliknutí na jakoukoli položku mi vyjede galerie, kde je všude opět "svatební šaty" a pak teprv název. Stačilo by jen napsat přímo název - třeba "Bianca". Když pak obrázek rozkliknu, v nadpisu je "Svatební šaty Svatební šaty Laurana". Tak kde jsme... hned jsem odešel...
Tori
Profil
vokyn:
Netýká se to sice seo, ale jako potenciální zákaznice si nemohu odpustit pár věcí k obsahu, které mne docela ruší.

- Obrázky zmenšit před vložením do stránky (zejména stránka s referencemi!)
- Když už zdůrazňujete: "David's Bridal konečně v ČR!", čekala bych tuto značku na lepší pozici v menu, než na poslední. Taky by ta upoutávka v hlavičce mohla být klikací, abych se rovnou dostala na nabídku šatů této značky.
- Poptávkový formulář: pole je nutné vyplnit (proč i "Další info" jsou povinné?), ale přitom lze odeslat i prázdný formulář (a prohlédnout si PHP warning: headers already sent).
- Na ty tečky před nadpisy se dá zvyknout, ale pokud je nadpis zarovnaný na střed, tak nevím, k čemu ta tečka má patřit. (krom toho: strong uvnitř h3 vyrobí výraznější nadpis, než h2. Ale chápu, jestli to je kvůli upoutání člověka ale už ne vyhledávače.)
- Co je toto? I kdybych nekoukla na kód, tak to písmo nesedí s okolím a dir=rtl dělá taky trochu paseku. (stránka Výprodej společ.šatů)
<p>
 <span style="color: rgb(0, 0, 0);">
  <span dir="rtl">
   <var>
    <kbd>
     <code>
      <em>
       <strong>Vážení pánové, rozšířili jsme pro Vás prodej pánských vestiček v   salonu Praha 7.</strong>
</em></code></kbd></var></span></span></p>

- na stejné stránce obrázky přečnívají do pravého sloupce.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0