Autor Zpráva
Stanley
Profil
Ahoj.
Prosím, zhodnoťte grafiku, který návrh je nejlepší :
První
Druhý
Třetí
Předem děkuju za všechnu kritiku.
H.V.
Profil *
ta třeti se mi libi nejvic
Čmelda
Profil *
Nejlepší by bylo zkombinovat 1 s 3, toť můj názor :)
Zbav se v návrhu 1 dřeva a dodej tomu barvy ze 3, na to bych se rád podíval ;)
Miloš
Profil
Třetí a první se mi líbí víc, třetí možná nejvíc.
Druhý mě za srdce opravdu nerve.
Hologos
Profil
Ten 1. bych řekl, že po menších úpravách (zmenšení písma na pár místech), by mohl vypadat fakt hezky.
WanTo
Profil
První. Ale teda zmenšil bych font, nebo roztáhnul celou stránku do šířky - prostě ať se na řádek vejde víc znaků. (A taky bych zmenšil mezery mezi řádky)
Stanley
Profil
Truchu jsem to doupravil, co tomu říkáte teď ?
Upravený první návrh
Upravený první návrh 2
Všem děkuji za kritiku :)
joe
Profil
Vycházel bych z prvního, ale rozpoložení se mi nezdá nejlepší.

Chtělo by to nějak srovnat, aby textová oblast byla stejně široká jako obrázek nad ním... Ten první, který upravuješ působí začátečnicky..
Stanley
Profil
Takže, řídil jsem si vašimi radami a vzniklo mi toto, úpravy, které jsem provedl :
1)Zmenšil jsem písmo a mezeru mezi řádkama
2)Celý design jsem rozšířil
3)Vyměnil jsem texturu dřeva za tmavší a místo s textem jsem zesvětlil.
Máte prosím ještě nějaké nápady, jak design vylepšit ?
Medvídek
Profil
Stanley:
Líbilo se mi to menu z návrhu 3 :)
deil
Profil *
Mě tedy rozhodně oslovil propracovaný minimalismus z 3 .
A to jak coby grafika, tak i jako potenciálního zákazníka. Nerozptylují mne různé textury a obloučky a jiné prvky mohu se soustředit na obsah, který provedením layoutu vhodně a jemně podtržen. Poznámky o zmenšení jsou na místě, pokud je to bold tak bych určitě volil určitě normal.
To menu v 3 je pěkné decentní a nápadité, doufám, že by byla funkční celá vysoká plocha položek.
pavuk
Profil
Souhlasím s návrhem 3, jen s tou výhradou, že při otevření stránky mě první napadne Ikea a další prodej nábytku, design interiérů a podobný věci, s truhlářstvím bych si to nespojil. Ale co do vzhledu je to povedená práce
deil
Profil *
pavuk:
No pokud můžu věřit textům, pak hlavní pracovní náplní je výroba nábytku, pak to evokuje správné představy...
Ikeu to ve IMHO určitě neevokuje, to tedy ne ee. :-)
pavuk
Profil
deil:
Neměl jsem na mysli web Ikey, ale podvědomou reakci na interiér v hlavičce (viz. a další prodej nábytku...)

Výroba nábytku ano, ale truhlářství není jen výroba nábytku, to má za prvý obrovskej záběr, a za druhý laik vnímá truhlařinu jako poměrně hrubou práci, proto se taky užívá k rozlišení v řeči truhlařství umělecký, běžný, stavební, a podobně.
Možná by nebylo od věci tam "výrobu nábytku" zakomponovat, myslím do hlavičky
Stanley
Profil
Tak tedy nevím, První, nebo Třetí ?
Všem tady děkuji za kritiku :)
deil
Profil *
pavuk:
Neměl jsem na mysli web Ikey, ale podvědomou reakci na interiér v hlavičce
OK, ovšem vzhledem k: "Jsme truhlářská firma, specializující se výhradně na zakázkovou výrobu nábytku, schodů a schodišť...", můžu spekulovat o tom, že tohle truhlářství dělá především nábytek. Pravda je taková, že by tam měl být spíš pěkný kousek z masivu, tenhle nábytek vážně vypadá trochu jako "from Ikea", i když to tak možná není a možná je pod tím vším masiv, tak to není vidět.
pavuk
Profil
deil:
To bych ovšem musel číst co tam píšou, proto jsem uváděl že šlo jen o prvotní dojem, okamžitou myšlenku, samovolnou reakci mozku :-)
Resp. metoda "první co tě napadne když..."
S tím kouskem určitě souhlasím

Stanley:
Těžko říct. Dej vybrat tomu pro koho to děláš, nebo mu navrhni "1" a "3" si nech v záloze, kdyby měl výhrady, pak už je mít nebude, je to (podle mě) opravdu povedený

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0