Autor Zpráva
Shampoo
Profil
Mohly byste ohodnotit web: www.colorsnakes.cz?

Jedná se spíše jen o nabídku zboží a fotogalerii.

Dodávám, že anglický překlad si přál v této podobě klient.

Mohl by někdo poradit, jak zapsat správně font-family: "Garamond"? Ve fontech ho mám, ale nezobrazuje se.
gtext
Profil *
Shampoo:
z grafického hlediska mi to prijde celkove hodne amaterske.

-u menu máš obrácenou logiku podtrhávání. podtržemá věc má sloužit ke kliknutí ne ke zvýraznění aktivní položky.
-v pravém sloupci mi moc nedává smysl url - zvlášť když ho každý vidí v prohlížeči.
-nedival jsem se proc ale kdyz koukam na galerii tak se mi casto nenactou nektere nahledy. dam obnovit a prozmenu se nenactou jine. pouzivam chrome5 (nezkousel jsem jiny prohlizec). po kliknuti nenezobrazený nahled se obrazek normalne objevi.
Bubák
Profil
Shampoo:
jak zapsat správně font-family: "Garamond"?
Nepoužívej přežité zápisy typu "Arial CE", některé prohlížeče to neberou, třebas Opera a Chrome.
Pochybuji, že máš v systému, přesněji v registrech definovaný font "Garamond CE".
Shampoo
Profil
gtext:
Náhledy jsem také zaznamenal, ale stále nevím proč, jelikož když jsem byl na endora.cz, tak to bylo v pořádku, ale na active24.cz to dělá tohle. Kód i DB by měly být identické.
Tori
Profil
Shampoo:
k těm náhledům: zkoušela jsem FF 3.5.11, starou Operu (9.27), Konqueror 3.5.10 a Chrome 5.0.375.125, projevuje se to jen v Chrome. Při druhém načtení se většina obrázků tahá z cache, takže těch cca 6 chybějících se už v pořádku donačte ze serveru. Podle chybové konzole v Chrome je to proto, že některé obrázky byly odeslány s hlavičkou "text/html" místo "image/jpeg". Mohlo by se stát, že při 15+ paralelních požadavcích na server se některé zpracují chybně a neodešle se hlavička (anebo ji Chrome nepřečte)? (=jestli je to chyba prohlížeče nebo serveru)
Petr ZZZ
Profil
Shampoo:
…Ve fontech ho mám, …
Důležité je, které fonty jsou k dispozici v koncovém zařízení, což nemá autor stránky pod kontrolou. Proto se do Font-family píše více různých fontů (nenajde-li prohlížeč první písmo, zkouší další v pořadí).
Tori
Profil
Shampoo:
Nenačítání některých obrázků je zřejmě stará nevyřešená chyba (cca od Chrome 2.0.x). Zatím ani není jisté, jestli chyba vůbec je v Chrome, nebo někde po cestě k serveru. Vizte např. issue #20960 nebo toto vlákno.
WorkGroup323
Profil *
Graficky to moc hezké není, spíše nic moc... Proč jsou ti hadi nahoru takoví rudí jako když je někdo uvaří a pak vyndá na talíř? Mně to připadá jako web čínské restaurace, nemyslím to ve zlém, je to jenom skromný názor běžného užívatele webu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0