Autor Zpráva
kubatt
Profil
Čaute udělal sem si stránku kde zaznamenávám IP adresy.Najdete naní také informace o svoji ip adrese a prohlížečí a můžete si zobrazit informace o minule ip adrese i když není vaše ale je stejna jako vaše tak prosím běžte na mojí stránku díky
KLIKNI ZDE
mckay
Profil
kubatt:
Nechci se tě dotknout, ale je to tak trochu úplně k ničemu :). Samozřejmě, dle mého skromného názoru, že?
kubatt
Profil
jo to možná jo ale je to dobrý mít aspoň někde zaznamenáný všechny IP adresy ;) dle mého skromného názoru, že? :)
pavuk
Profil
kubatt:
je to dobrý mít aspoň někde zaznamenáný všechny IP adresy
Myslíš všechny na světě? No potěš, to určitě stojí za to. Nebo snad v Čechách? Nebo jenom lidí co přijdou z JPW? K čemu to je? Mně osobně to přijde krutě zbytečný, rozhodně s tím důvodem kterej udaváš...
Mno, to jsem se jen tak neskromně zamyslel
Velda
Profil
kubatt:
už jich máš 39, tímhle tempem to možná do vánoc stihneš (samozřejmě nemám na mysli ty letošní)... :DDD
kubatt
Profil
:-D ne není to špatné ta stránka určitě se najde uplatnění ;)
Velda
Profil
kubatt:
a už za rok bude mít ta db hodnotu miliónů dolarů, nebo možná třeba i liber...
Medvídek
Profil
kubatt:
Bravo, ty jsi vymyslel takovej GOOGLE ANALYTICS mini.
mckay
Profil
No… tak ve výsledku to může použít pro svoje vlastní logování, v případě, že by měl vlastní redakční systém s vlastními statistikami. Takže zase tak k ničemu to být nemusí.
blazej44800
Profil
a nie je trestné si zaznamenávat ip adresy a pod??
mckay
Profil
blazej44800:
Mělo by? Je to veřejně dostupná informace, tak nejspíš těžko. I když, kdo ví? (ninja?)
_es
Profil
blazej44800:
a nie je trestné si zaznamenávat ip adresy a pod??
Skôr sa to dostáva čoraz viac do stavu, že je trestné ich nezaznamenávať - v niektorých prípadoch.
jenikkozak
Profil
kubatt:
Jsme tu v názorech na stránku, na té tvé se mi líbí, že se nečeká dobu na nějaké zbytečné grafické hlouposti. Ta červená dokáže vzrušovat.
Ještě by to chtělo opravit chyby v textech: „přišel si“, „stranky“, „k jakým koliv„, „ipadresa“, „ůčel“, „vaší IPadresu“... Z vnější strany závorek se dělá mezera, stejně jako za interpunkčními znaménky.
Co se týče kódu, mixuješ HTML s tím jakýmsi XHTML. Ten barvičkovatý odstavec by bylo lepší udělat pomocí „<p style="color:blue">Slibuju,<span style="color:red">že vaši...“ ušetříš tak polovinu spanů.
Je fakt, že IP adresy si ukládá kdekdo na svém webu, takže mě nenapadá uplatnění pro tvou službu. A dej si pozor na to, že pokud budeš fakt horlivě IP adresy sbírat, poroste ti exponenciálně návštěvnost, takže pozor aby ti nepraskla databáze ve švech.
kubatt
Profil
jenikkozak:
:-D doufám kdyžtak si založím další server už mám 2 stránky navíc akurát na jde to nešlo a druha měla časte chyby obě ale přesmeruji na tu jednu stránku a ta co zde uvádím je přesměrována ;) a díky za komenty :)
ninja
Profil
IP adresa není osobním údajem, její zaznamenávání nekoliduje se zákonem o ochraně osobních údajů.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0