Autor Zpráva
warezov
Profil
Zdravím, zajímal by mě názor na design tady
jenikkozak
Profil
Určitě ty lentilky a kávová zrna chtějí lépe oříznout a boxíky odlepit od okrajů. Také ten čárkovaný rámeček nepůsobí příliš dobře.
pavuk
Profil
To těžko říct, neznám podstatu zmíněný metafory, resp. co by měla opisovat.
Připadá mi to jako návrh GUI programu na rozmisťování nábytku
shaggy
Profil
pavuk:
Připadá mi to jako návrh GUI programu na rozmisťování nábytku
Musím dodať, že veľmi nepodarený a nedorobený návrh.
jksdf
Profil
Keď otvorím "naše nabídka", tak mi vytvorený stĺpček príde veľmi úzky. A otváracia doba: je tam nadstavená zmena farby po prejdení myšou, čo na mňa pôsobilo tak, že na to môžem kliknúť.
jenikkozak
Profil
jksdf:
A otváracia doba: je tam nadstavená zmena farby po prejdení myšou, čo na mňa pôsobilo tak, že na to môžem kliknúť
Já to tak pochopil, zvlášť když se kurzor změnil na ručičku. Myslel jsem, že to nefunguje jako odkaz zatím jen kvůli tomu, že tam nefungují ani ostatní odkazy.
warezov:
Doufám, že ten rámeček „JavaScript Hidden Div...“ nemá znázorňovat, kde se bude zobrazovat obsah, neboť toto řešení by bylo velice nešťastné, protože zbytek stránky se posouvá na střed v závislosti na šířce monitoru, zatímco tento rámeček má svou absolutní pozici absolutně jinde.
peta
Profil
FF okenko 500x500
* nepouzitelne, nejsou posuvniky, nelze se dostat na celou oteviraci dobu (nespravne pouzite pozicovani?)
* grafika mizerna
* pismo citelne
* html kod obsahuje zbytecny balast typu style= a <script>

Nebylo by lepsi do te kavarny zajit a nafotit si interier ted v lete, kdyz je dobre svetlo? Pak sladit barvy k obrazkum a mas skvele stranky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0