Autor Zpráva
Jan Mikula
Profil *
Dobrý den, rád bych si slyšel vaše názory na novou verzi webu Prohlizece.info. Díky moc.
Enyeus
Profil
Celkem se mi to líbí, ale chtělo by to nějak zpřehlednit a rozlišit položky v menu.
peta
Profil
* grafika mizerie
* vzhled textu mizerie
* rozbalovaci menu, navic neni nastavena pevna sirka nebo minimalni nebo minimalni shodna s sirkou polozky, ktera ji rozbaluje
* obsah nic
Firefox - popis - stahnout - a prvni radek je Opera, proc?
Za prve mas v menu prvni IE. Za druhe to neni ani podle abecedy. A za treti jsem klikl stahnout u Firefoxu. Cili funkce stranky je narusena a za normalnich okolnosti se uz ted vracim zpet ke google.
Navic, urcite by bylo pekne u popisu pridat logo prohlizece pro oziveni stranky.

K te grafice, myslim cary, ramecky, vyplne, logo, podbarveni, rozbaleni menu, podbarveni horni listy. Naprosta tragedie, schazi graficka jednotnost.
Katastrofa treba zde. To neni stranka, to je reklamni letak supermarketu. A i ty jsou o 100% lepsi.
http://prohlizece.info/clanky/firefox-3-6-8-oprava-problemu-se-stabilitou/

Enyeus: Chtelo by to pulku odkazu schovat do podstranek :)
Zweistein
Profil
Ale ne, grafika se mi líbí, taková jednoduchá jako je např. na Deník.cz. Nic tě nerozptyluje od čtení.

Ale pár věcí by bylo:
· To modrý menu je takový moc "lesklý", ale nedával bych ten "lesk" pryč, jen bych ho trochu "zmatnil".
· A jak tam je mezi Ostatní prohlížeče a Moderní tvorba stránek ten oddělovač, vypadá to jako rozpadlej styl.
· V Novinovém stylu ti vyčuhujou ze sloupců citace kódu a tabulky (FF 3.6.8, Ubuntu)

A ještě pár tipů:
· Stránka vypadá líp v sans-serif písmu.
· Jak vidíš z ankety, uživatelé Opery sou tvá nejsilnější čtenářská základna. Už jen proto bych jim zprovoznil Novinový styl.
· "P" v headeru nemusíš dávat do spanu, v css je pseudotřída :first-letter, na tvym webu by to vypadalo asi takhle:
#logo a:first-letter { 
font-size: 48px;
}

Jinak je to super. Hrozně se mi líbí třeba textovej header, zrychlí to nahrávání stránky a vůbec, je to pěkný, když si můžu zkopírovat název webu z headeru.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0