Autor Zpráva
Amazonka
Profil
Zdravi naprosty začatečník,kteremu půl dne trvalo nez zjistil jak roztahne v sablone sloupce, ale uz se mu nepodarilo umistit ten nejvetsi sloupec doprostred.
Uvitam jakekoliv rady. Dekuji.
http://www.svycarsky.blogspot.com/
Mistr
Profil
Amazonka:
(1) Proč nejsou v článku Železniční park - Swiss Vapeur Parc v Le Bouveret všechny obrázky vycentrovány? Mám teď na mysli poslední dva obrázky, které jsou zarovnány k levému okraji.
(2) Nač obrázek

nevede přímo na tamní stránku www.radynacestu.cz/678-sv-carsko, na níž jsou informace o Švýcarsku?
Alfi
Profil *
Amazonka:

Ten blog na naprostého začátečníka naprosto nevypadá, i když má své chybičky jak bylo již uvedeno... Umístnění největšího sloupce záleží na šabloně, některá blogger šablona to třeba neumí. Ve "standardních" šablonách které jsou dostupné přímo v administraci blogu /blogspot com/ je to snadné, přes volbu "Návrhár šablon" na "Rozložení", a pak zvolit z 8 možných variant "Rozložení prvku blogu".
Amazonka
Profil
Mistr:
Dik za rady.
1. napravim, nejak to nefungovalo.
2. zni to logicky, opravila jsem.

Alfi:
Dik. Provedla jsem jen veci, o kterych jsem se tady docetla.

U tehle sablony tam prave sviti, ze to nelze. Mozna hloupa otazka - ale nedalo by se to nejak jednoduse prehodit jen jednoduchym prepisem nejakeho slova? Zkousela jsem zmenit u tech mensich sloupcu vlevo na vpravo a slo to. Existuje neco na doprostred?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0