Autor Zpráva
glumet123
Profil *
Ahoj kamarádi, chtěl bych vás poprosit o názor na stránku http://citatek.cz/

Časem bych z toho chtěl udělat takovou databázi, která by se nestyděla za své jméno.
JAAkub
Profil
Je to celkom pekné, ale mohol by si zmeniť farbu <a tagu na úvode, kde je zoznam citátov, lebo modrá do modrej :)
Mohol by si aj to tlačítko "SDÍLET" dať tam, kde je Facebook-ácke a Tweet tlačítko.
A ešte pätičku ("© 2010 citatek.cz | Ty nejlepší a nejvtipnější citáty, přísloví a pořekadla na českém internetu!") by som dal do stredu.
To je môj názor. Mohol by som sa ešte spýtať, koľko sa venuješ webom ? (Nič v zlom)

Nech sa ti darí, Ahoj
stepan
Profil
Jsem amatér, ale pár poznámek bych měl:

1) modré pozadí v menu vlevo je hranaté, modré pozadí u citátů v hlavičce je zakulacené. Působí to velice nesourodě
2) ta žlutá v pozadí je hodně špatná barva, nenapadá mne lepší výraz, než prostě vyblitá
3) to logo, proč leze z modrého pruhu v hlavičce?

Celkově to je velice nsourodé, barvy se nelíbí.
Google vyhodil téměř milion stránek na dotaz citáty. To bude těžké uspět.
glumet123
Profil *
stepan:

1) Díky za připomínku, hned jsem to napravil
2) Hehe, pravda... vážně to vypadalo, jak kdyby někdo špatně strávil kapustu :). Zesvětlil jsem to.
3) To je úmyslně. Líbí se mi to a nepřijde mi, že by to nějak extrémně neladilo.

JAAkub:

No, celkově jsem to trochu upravil a web prosvětlil - nejen a tag :). Jinak k tvojí otázce... já dělám hlavně v Java SE a nižší programování v céčku, k webu se dostanu tak pětkrát do roka, když potřebuje něco udělat známý nebo mě napadne nějaký projekt. Proč se ptáš?
Ivy
Profil
Barvy mi také nějak moc nesedí, ale to vážně může být otázka vkusu (De gustibus non est disputandum).
Chybí ti tam ale sekce pro pranostiky a taky samozřejmě Murphyho zákony.

Ceterum autem censeo Cartaginem esse delendam.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0