Autor Zpráva
universal
Profil *
zhodnotte tyto stranky http://universal.vmoste.cz dekuji za kazdy nazor, chystam se je predelat, takze zpetna vazba mi samozrejme pomuze. zdravi Jan
Luke
Profil
Čauvec,
celkově se mi ty stránky líbí, ale pro to předělávání bych ti pár tipů dal:

1. Ten pravý rolovací sloupec mi přijde zbytečný, buď dej normální rolování celé stránce, s tím, že bude viditelný jen nahoře anebo (to bych udělal já) ho úplně vyřaď. Anketa a jednoduchá předpověď počasí není to co by lidi zajímalo a kvůli čemu by zavítali na tvé stránky, dá se to určitě lépe zjistit jinde. Já měl taky poměrně dlouhou dobu tendenci přeplácávat svoje stránky různýma blbůstkama, aby toho tam bylo hodně, ale jen to zbytečně odvádí pozornost a už vůbec to nepůsobí "profesionálně". Ty zprávy z regionu jestli je chceš zachovat, můžeš dát třeba pod levé menu.

2. Otázkou je ten oranžový návod k navigaci... Já bych ho tam asi nedával, protože pravděpodobnost, že k tobě zavítá někdo, kdo neví jak fungují navigační menu a odkazy je naprosto minimální.

Zatím čau, Luke
Falcon16
Profil
A chcelo by to spravit nieco s tym logom. Teda ono je fajn, ale je rozdelene a to neposobi moc dobre
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0