Autor Zpráva
Nika
Profil *
[b]Neváhejte a přihlašte se sem....
Rádi bychom přibrali do mojí virtuální stáje ještě 10 lidí z 12....
No jo nová stáj... Než se to rozjede tak to trvá...
Zatím moc nefungují obrázky porotože je chyba na muj web.cz ale snad se to časem zlepší....
http://www.mujweb.cz/www/konici.sro
Jasper
Profil
Myslim ze ty stranky by to chtelo kompletne prepracovat... Moc (tedy vubec) se mi nelibi... Taky zdrojovy kod se mi nejak nepozdava...
A mujweb.cz je taky na nic, radeji prejdi k ic.cz nebo wz.cz, protoze 1. budes mit lepsi adresu a 2. urcite jsou kvalitnejsi...
Zdenda
Profil
Mě se to vůbec neotevřelo :-(
AMD
Profil
Zdroják z frontpage (na zvracení), win-1250, 3 grafický počítadla, a to zarovnání každej řádek někde jinde...
Jasper
Profil
Taky nevim proc tam ma 3 pocitadla: 2 od toplistu a 1 od blueboardu... A jeste k tomu kazde ukazuje neco jineho...
AMD
Profil
Navíc každá stránka vypadá jinak, atd...
ghoss
Profil
No nejsme tady abychom kritizovali...ale jestli máš trošku času, tak si přečti jak-psat-web ;-)
Anonymní
Profil *
jj přečti si jakpsatweb.cz

joooo , a místo těch mezer můžeš použít pozicovaný divy, nebo spany
to taky najdeš na jakpsatweb
Radek Hrabůvka
Profil
AMD win-1250 je jedno ze standardních kódování.
Nika Na tabulkové data jsou tabulky. Na nadpisy zase nadpisy první až šesté úrovně. Web působí jako dílko odrostlejšího dítěte. Další důvod, proč nemít stránky na mujweb je, že dělat aktualizaci přes webové rozhraní po pěti souborech je na mašli.
AMD
Profil
Radek Hrabůvka
S tím mi dej svátek ;-)
kohout
Profil *
Stejně je zajímavý jak se něco tak komplikovanýho dá řešit přes obyč. html, a ne php :D Myslím tim celej ten "systém".
error414
Profil
kohout: ktery system??
Anonymní
Profil *
Obsah možná dobrý - nemohl sem nic přečíst, růžové písmo na hnědém pozadí opravdu není nejlepší volba. Jinak to cele působí dost amatérsky - už jenom to opakující se background, skoro každý řádek na stránce má jinou barvu a tak by se dalo pokračovat...
kohout
Profil *
error414 systém jsem napsal v uvozovkách :)
Nika
Profil *
Radek hrabůvka: tak zaprví je mi 13 let a tohle jsou moje první stránky a za druhé nedělám to pro ty co chtěj kritizovat, ale pro ty kterejm se to líbí...
Anomin: Skoro žádný řádky na stránce nemaj jiný písmo...
Pro všechny ostatní: já vůbec nevím jaký gify nebo co.. já jsem amatér a s webem moc neumím ani se s ním nijak nezabívám...
jediný s čím se zabívám je škola, kluci a koně a příroda.... Né nějaký přiblblý počítače a softwery
čau a kritizujte...
Fred
Profil
Nika Dal jsi web ke kritice, měl by si mít také ochotu a sílu tu kritiku přijmout.
já vůbec nevím jaký gify nebo co 1/Stačí se slušně zeptat, nikdo tu není za rady placený.
2/Nikde na této stránce se výraz gify nevyskytuje, jen v tvém příspěvku, takže já také vůbec nevím jaký gify nebo co, asi neporadím.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0