Autor Zpráva
Karel Dytrych
Profil
Jestli mate radi slevomat, zapaktel a dalsi vyhodne nakupy, tak na tomto portale jsou vsechny pohromade http://slevule.cz/ - Co na nej rikate?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Karla Dytrycha:
Než se mi načte a zpracuje ten skoro-megabajt skriptů, tak stihnu odstřelit prohlížeč. Víc jsem to už nezkoumal, jsem netrpělivý.
Karel Dytrych
Profil
Je ho tam 548 kB a z toho 430 kB ma Facebook Like tlacitko.. To ma skoro kazdy druhy web dnes.
Taurus
Profil
Dost povedené :-) to i díky kvalitním fotkám. Konečně. Není to sice neotřelé, ale vůbec mi to nevadí.

Díky kontrastním nadpisům není třeba (nikde) používat oddělovač přerušovanou linkou. Vyrovnal bych Prahu s hlavním nadpisem, ať jsou v jedné rovině. Nesedí to asi o dva pixely. Všude mě rožčiluje ten facebook. Navíc mi chybí jakýsi cosi plugin, takže to nevypadá hezky. Patička je moc hezká, ale ta vrchní část obrázku "nahoru" by chtěla nějak zavlnit. Jak je to rovné, tak to není nějak ono. Trošku bych zvětšil to nejmenší písmo v detailech produktu. 50% znamená padesátiprocentní. 50 % znamená padesát procent. V IE6 se rozpadá menu. Slogan "Slevule a slevičky shrnují dnešní akcičky" se nevleze a ukončující uvozovka je až na druhém řádku (ne na indexu). Co tisková verze?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Karla Dytrycha:
Je ho tam 548 kB
Mně ukázal Firebug 973.5 kB.

z toho 430 kB ma Facebook Like tlacitko..
Hm, to opravdu dává smysl, aby jedno čtyřpísmenné tlačítko načítalo 430 kB skriptů.

To ma skoro kazdy druhy web dnes.
Ahá, tak to je pak v naprostém pořádku. Já si jen nevšiml, že mi takhle zasekává prohlížeč každý druhý web…

Vypnul jsem si JavaScript. Kupodivu všechna Like-tlačítka vidím i tak. K čemu jsou ty šipko-odkazy nad tlačítky „koupit“, které vedou na #?
Fotky jsou zmenšované až v prohlížeči z docela velkých rozměrů — další mrhání prostředky. Vypnu si i obrázky. Místo fotek u jednotlivých článků vidím procenta (z altu), která jsou i vpravo, a nevidím vůbec logo.

<meta name="robots" content="index, follow, all" />
<meta name="googlebot" content="snippet, archive" />
K čemu je tohle?
Karel Dytrych
Profil
Vypnul jsem si JavaScript. Kupodivu všechna Like-tlačítka vidím i tak. K čemu jsou ty šipko-odkazy nad tlačítky „koupit“, které vedou na #?
Kdybyste mel zaply javascript, tak se vam tam nacte cely popis nabidky atd. Ale udelal jsem to ted funkcni i bez JS..

Ty facebook tlacitka jeste mozna odstranim, uvidim jak je budou uzivatele pouzivat...

To indexovani tam zanasi redakcni system na kterem to je postavene...
Ivy
Profil
Pro mě tam nic není, takže nezaujalo.
Abych to upřesnila: Nic z těch nabízených věcí nepotřebuju a proto ani na ně nepotřebuju slevu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0