Autor Zpráva
none
Profil
Dobrý den prosím o zhodnocení tohoto grafického návrhu e-shopu. Děkuji.
Návrh zde.
habendorf
Profil
U shopů většinou nejde moc o krásu, jako spíš o to, aby splnily svůj účel. Toto svůj účel asi splní.
joe
Profil
habendorf:
Ale i e-shop by měl nějak vypadat.

none:
Bohužel jsem nenašel nic, co by se mi na tom líbilo. Je to celé nepřehledné.
ninja
Profil
Zmatené, nepřehledné, bez jasného vedení.
deil
Profil *
IMHO tam ruší ty reklamy. Když zmizí tak se to celé jistě zklidní.
BTW je opravdu nutné potenciálního zákazníka masírovat hromadou bannerů ještě než se vůbec rozkouká?
Ty žárovky mi tak přikovali oči, že jsem okamžik myslel, že jde o elektro. Být tu ve 23:00, možná bych u tohoto názoru zůstal.
Osobně bych jako zákazník možná dokonce přemýšlel, jak je možné, že e-shop si na sebe nevydělá svým provozem.
Několik drobných rad, které ale asi nic zásadního nesvedou s celkovým působením grafiky, ale mohly by vést k určitému zlepšení.
- košík doprava nahoru, není nutné aby zabíral místo pro prodejní menu
- proč je menu nadepsané "menu"? Řekl bych, že pokud menu potřebuje být takto označeno je s ním něco špatně.
- to všechno umožní hlavní menu posunout výše a možná mu udělat vyšší položky, bývám za to rád, poslední dobou sem bordelář a u notebooku věčně nemám myš, a s touchpadem jsem jak bez rukou. Lze předpokládat, že v tom nejsem sám.
tasticka.cz je hezká doména.
Jinak je fakt, že účel to splní. Na druhou stranu citlivější a nápaditější grafika ničemu neublíží, spíš naopak. Případná námaha a prostředky na lepší grafiku nepřijdou nazmar.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0