Autor Zpráva
folpy
Profil *
Dobrý den,
chtěl bych poprosit o váš názor na stránu www.mobil.jecool.net, je to pouze testovaci stranka již v brzke době planuji přenus na normalni domenu. Zajímalo by mě jak na vás působí design a stránka jako celek(např. její přehlednost). Vzhledem k tomu že už na koukám měsíc 2 hodiny denně tak nevidím ty malé detaily díky všech.
jksdf
Profil
1. Anketa (jej výsledky) je podľa mňa neprehľadná - neviem, ktorá položka(výrobca) patrí ku ktorému hodnoteniu.
2. Na hlavnej stránke sa pravé menu zobrazuje dole-nižšie od noviniek(alebo ako mám nazvať ti prepínacie obrázky)
DJ Miky
Profil
- Proč je vyhlazená jenom levá polovina loga?
- Proč se v archivu zobrazují na stránce pouze dvě položky?
folpy
Profil *
jksdf:
1. to je tím že anketa je vytvořena pro širší panel což tato šablona není ale dík za upozornění pokusím se to napravit
2. je to naschvál hodně jsem o tom přemýšlel, ale nevím jestly to bude lepší takto nebo že menu bude zarovnané se sliderem
folpy
Profil *
DJ Miky:
Ne je to vyhlazené, tedy spíše vybělené do půkruhu a ten to s tim archivem je dobrej postreh pokusim se to upravit jinak dik za pripominky
Bubák
Profil
folpy:
Ne je to vyhlazené
Ano, je vpravo je to nevyhlazené:

folpy
Profil *
Bubák:
hale špatně jsem se vyjádřil není to vůbec vyhlazené, ale pouze 20% překryté bílou barvou proto je ta zelená méně tmavá logo bych neřešil toto je pouze dočasně řešení cely web se bude do týdne stěhovat na novou doménu. Jenom by mě ještě zajímalo jestly mám šanci s tímto webem vůbec uspět.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0