Autor Zpráva
mazlo
Profil
Ahoj ... chtěl bych zhodnotit či zkritizovat mojií stránku www.mazlo.org Odkaz jsem sem již dříve dával, upozornili jste mě na pár nedostatků (díky ...), ale přece jenom, kdyby jste ještě našli něco, co mám změnit (nebo co se Vám nelíbí), tak mi prosím napište :))

www.mazlo.org

ICQ: 249996828


Ještě chci jenom upozornit, že celý web (CHTML, CSS, PHP ....) je jen a jen moje práce! (kromě smajlíků, které jsem si stáhnul .. :))
Jenom to říkám dopředu, protože mě na jaknaweb.com obvinili, že je to šablona atd ... :(
thingwath
Profil
No, chceš zhodnotit blog, ale on je tam děsně zahrabaný. Nenašel jsem nikde přímo žádnou stránku z výpisem, jenom odkazy na hlavní straně na jednotlivé články.
Jakub
Profil
Jen dva rychlé postřehy - je to 1024x768 - moc velké.
Při výběru klíčových slov do meta tagu bych byl opatrnější. Slova jako počítač nebo blog ti rozhodně nepomůžou. (Ale on meta tag keyword nemá stejně váhu...).
Jinak ok, obsah nehodnotím.
mazlo
Profil
to thingwath: mno na hlavní straně máš posledních 5 článků .. zbytek najdeš vlevo v menu ...
thingwath
Profil
Jasně, ale u blogů je běžný formát stránka s výpisem článků včetně textu, tohle je hodně nezvyklé a divné.
mazlo
Profil
to thingwath: Mno ono to RS je moje vlastní práce :) Takže co bys taky čekal :DDD Né tak určitě to není problém to upravit (ach ta lenost ....) .. ale zatím si na to nidko nestěžoval :) Docela dost lidem to tak i vyhovuje :)
Radek Hrabůvka
Profil
Čtyřicet kilo jpg na něco, co jde udělat textem nebo aspoň jako png obrázek (ne z toho jpegu!). Náhledové obrázky jsou zbytečně datově velké, je v nich zbytečně EXIF. Kód galerie by chtěl vylepšit, rozměr obrázků dát do css, vždyť jsou všechny stejně velké. A <div></div> je tam úplně nanic. Pokud běžný návštěvník přijde z vyhledávače na galeriji, těžko se dostane na úvodní stránku. Celkově to na mne nepůsobí jako blog, ale jako "obyčejné" stránky.
Dávám 8 bodů z deseti.
kohout
Profil *
Mě se to líbí hodně moc, ale tu hlavičku udělej textem, a patičku bys mohl oddělit stejnym spůsobem jako hlavičku od obsahu.
Reg
Profil
Doopravdy pěkné. Možná bych tomu změnil písmo (textu a odkazů), zmenšil okraj kol celé stránky nebo ouplně zrušil a zúžil menu. A tomu nadpisu JPEG doopravdy nesvědčí.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0