Autor Zpráva
Rostislav Válek
Profil *
Zdravim. co říkáte na petrom.cz ? je nový a zajímá mé názor že všech úhlu, jak z hlediska vzhledu, optimalizace a celkového dojmu. děkuji za vaše názory. jinak těm hlavní obrázek se bude ještě měnit.
Babemeta
Profil
Hezký. Jediný co vážně vadí jsou odkazy, které se objeví po rozkliknutí menu...Jsou nezvyklý uživatel na to neni "připravenej" a čekal by spíš už text v tý kategorii nežse zbytečně proklikávat ještě jednou. Udělal bych tam vyskakovací menu (jde to i jen v CSS pomocí hoveru - viz google).
Rostislav Válek
Profil *
Chtěl jsem tam udělat to vyskakovací menu ale nemohl jsem prijit jak.
Ivy
Profil
Firma i její prezentace na mě působí velmi příjemně a profesionálně. Vzbuzuje ve mě důvěru a rozhodně bych mohla uvažovat o tom, že si služby této firmy objednám.
Jako potenciální zákazník bych ovšem trochu zaváhala zda si vyžádat doplňující informace, protože celá stránka i fotografie působí luxusně. Přemýšlela bych o tom, zdali bych si nesáhla nad své ekonomické možnosti. Doporučovala bych proto poskytnout zákazníkům vhodným způsobem nějaká vodítka (např. ukázkový rozpočet, doporučovala bych minimální) v tomto směru.
Za to, že jste tady pod plným jménem a nikoliv přezdívkou máte u mě jako u potenciálního zákazníka další plus.
Drobnosti ke vzhledu: Jediné co mi trochu vadí je že v hlavním menu trochu zaniká Firma. Není mi jasné jaký je v Galerii rozdíl mezi Inspirace koupelny a Foto koupelny? Jediné co mě snad trochu nesedí je barevné ladění příliš do hněda.
mkroulik
Profil
Stránky neurazí, ale ani příliš nezaujmou. Několik konkrétních postřehů:

Menu - myslím, že lépe by bylo použít taby (záložky) - zhruba takto. Bílý text se na obrázkovém pozadí špatně čte.
Logo - barvy nesedí ke zbytku stránky, interier s.r.o. jsem měl problém přečíst. Doporučuji tedy zelené pozadí odstranit a logo zvětšit, případně naopak předělat celé pozadí do zelené
Fotogalerie - fotky příliš blízko u sebe. Určitě bych použil nějakou přívětivější formu galerie, např. AD-gallery.
Úvodní stránka - kontaktní formulář bych umístil doprava vedle úvodního textu. Vyřešil by se tím i problém s příliš dlouhými řádky.
Tabulky v akční nabídce - jsou nepřehledné, chybí jim hlavička, text je nalepený na sebe
Texty trpí zbytečnými zalomeními stránek, jež zhoršují čitelnost - např. na stránce Firma. Mohl by být také více členěn, takto mne příliš neupoutá, neumožňuje mi zaměřit se na důležité věci (např. co je klíčová výhoda tohoto řešení, proč bych měl využít tuto službu a ne jinou)
Seznamy by měly být vytvářeny pomocí k tomu určenému tagu <ul>, ne ručně.
MartinBen
Profil
Stránky jsou dle mého soudu super. Jsem ale začátečník, takže nemam tak rejpavé oko. Možná bych přemýšlel na rozevírací navigaci. (po najetí na konkrétní položku menu by se vyjela podrobnější nabídka) - to je první věc, která mě trochu bacila do očí. A možná bych přemýšlel, jestli by ta mapa v kontaktech neměla zároveň odkazovat na google mapy, aby si potenciální zákazník mohl rovnou prohlédnout trasu ze svého bydliště. Já to osobně vždy ocením u jiných stránek.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0