Autor Zpráva
Márty
Profil *
Dobrý den, prosím o Váš názor na stránku www.anap.cz
Alfi
Profil
Jenom z hlediska návštěvníka - běžného uživatele. Dizajnově nic moc, každá free šablona z wordpress nebo blogspot vypadá líp. Když najedu v levém panelu kurzorem na odkaz, odkaz téměř splyne s pozadím - očekával bych že se odkaz spíše zviditelní, třeba změní barvu na kontrastnejší. Barvy webu jsou doslova příšerné až odpudivé. Fotogalerie v Event marketing jede moc rychle, měla by jít i zastavit aby si návštěvník prohlédl foto - fotky jsou silným argumentem proč si vybrat firemní akci právě u Vás. Kvalitní fotogalerie je základ pro Váš úspěch, musí dominovat.

Titulní obrázek s tím květem a ponurým mrtvým podiem nebo co je to vlastně, mi připadá jako morbidní reklama na márnici nebo dom smutku = chtělo by to live foto s velkým stanem na zeleném trávniku, veselými lidmi a šampaňským které stříká až po plafon, krásné ženy. Web by měl mit svěžé veselé barvy prezentuje přece možnosti jak se zabavit.

Takhle se vám podařilo vytvořit skvělý web pro pohřební službu. Jo, ještě doména - tak nevýrazné neživé nudné nezvučné nicneříkající prázdné slovo jako anap..? Slovo anap nemá v sobě žádného ducha zábavy, mně připomíná starověké egyptské hrobky a Anubise který se zábavou taky nic neměl. Zlá volba. Nic ve zlém, promiňte jestli jsem se Vás dotknul.
peta
Profil
* barevne je to smutne
* graficky je to zoufale
* je tam prilis car a ramecku
* logo neni klikaci (na uvodni stranku)
* symetricke zarovnani do pomyslene mrizky take pokulhava
* hover menu je na tom pochybne s kontrastem, sotva citelne
Obsah jednotlivych polozek z menu, mimo uvodni stranku je asi na tom nejlepe se vzhledem. Ostatni bych vymenil.
Ivy
Profil
Barevné ladění opravdu není ideální, fialová příliš řve a tmavých tónů je plošně příliš mnoho, takže stránka působí ponuře. I k připomínkách o fotografiích se připojuji, i na mě by působily lépe statické velké fotky. Samozřejmě velké a profesionální.
Pak je tu ještě něco: stránka na mě nepůsobí zrovna tak, že bych si něco chtěla objednat. Nemohu zrovna říci, že nedůvěryhodně, plný kontakt tam je, v tom to není, ale tak široká nabídka, i pro anglicky mluvící, a ani slovo textu, který by každou službu blíže popisoval. Jako potenciálnímu zákazníkovi mě prostě chybí podrobnosti, nemám se čeho chytit. Kdybych podobnou službu hledala, asi bych šla jinam. Dokážete uspořádat párty pro anglicky mluvící děti i ve Lhotě, kam jezdí autobus jednou za den? Jak dlouho předem se musí objednat svatba? Je zorbing bezpečný? Jakou kvalifikaci mají lidé, kteří hlídají děti? Další věcí, která mě bude jako potenciálního zákazníka zajímat je i cenová hladina uvedených akcí, alespoň orientační a přibližná.
Líbí se mi, že máte motto, je to jedna z mála věcí na vaší stránce, která podporuje objednávky. Nicméně já osobně bych šla ještě dál (tedy pokud jako firma máte špičkové služby, ale o tom si ze stránky představu neudělám) „Akce na přání splní Vaše sny!“. Uvítala bych nejen podrobný popis každého typu akce, ale i textu typu Kdo jsou zakladatelé firmy, jak vznikla, kolik pracovníků zajišťuje tak rozsáhlou nabídku, dále reference (např. uspořádali jsem 2563 dětských oslav narozenin, 158 svateb, pořádali jsme svatbu dceři starosty Největšího Města, hlídáme děti Známé Herečce.......)
Další, drobnější věci: Nelíbí se mi Event marketing, nešlo by to česky? Dále na mě nepůsobí v sekci "Zážitky" příliš dobře opakující se apod. Doporučovala bych nahradit něčím jako Uspořádáme i podobné akce podle vašich představ.
Plaváček
Profil
Márty:

Jenom otázku. Oba tyto weby patří stejné osobě (nebo firmě)?

http://www.anap.cz/
http://www.licime.cz/

Přijdou mi hodně podobné.
Márty
Profil *
Děkuji všem za Vaše názory a hodně si jich cením. Na jejich základě jsem si uvědomil, že je nezbytné moje stránky anap.cz rozhodně předělat.
Díky za Vaše rady a pokusím se těchto chyb již příště vyvarovat. No jo, chybami se člověk učí...

Jinak odpověď pro uživatele Plaváček: Ne, tyto dvě stránky spolu nesouvisí, jedná se jen o stejnou šablonu, kterou jsme oba zvolili.
Líčíme.cz
Profil *
NE!!! Tyto weby nevlastní jeden majitel a dovolil bych si tvrdit, že anap.cz se snaží stránky Líčíme.cz jen špatně kopírovat. Myslím si, že když je firma s.r.o., tak by měla investovat do kvalitního vlastního webu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0