Autor Zpráva
Martos
Profil *
Dobrý den, prosím o váš názor na stránky www.eroticke-privaty-v-cr.cz.
Vzhled, orientace na stránkách, použitelnost a funkčnost, použitelnost vyhledávacího formuláře….
Díky

Moderátor Joker: Zkrátil jsem titulek. Původní: „www.eroticke-privaty-v-cr.cz PROSÍM O NÁZOR“
blizzboz
Profil
príliš nevyužitý priestor šírku webu by som zvolil aspoň 950px. to menu sa mi páči ale hlavička ani nie. grafické prvky nemajú erotický nádych a pôsobia "impotentne", farby by sa hodili skôr na eShop s krbmi alebo drevenými doplnkami ako na takýto typ webu tuná máš inšpiráciu ako by mala vyzerať stránka s erotickým obsahom: http://www.watchmygf.com/ proste stránka s erotickými službami musí užívateľa motivovať k tomu aby si tú kundu objednal. najlepšie by bolo na úvodnú stránku dať video rozhovor s nejakou peknou lubňou.
pavuk
Profil
blizzboz:
No nevím, ta tebou uváděná stránka mně osobně odradila ihned, jak jsem tam kouk hned jsem dostal strach že je to nějakej pedofilní web, tak kde je potom nějaká inspirace...
Martos:
blizzboz má určitě pravdu s tou šířkou i barvou, možná by to sedělo víc do červena, to je přece klasika. Já to chápu tak že si tam nejdu pro "kundu" ale pro informace kde jí seženu. Líbí se mi přehlednost, ale nelíbí se mi ta baba nahoře co prošla rukou Mydlářovou, to by se vážně nenašla nějaká co má hlavu? Nejen při tom sexu je myslím hlava důležitá...
Pokud si najedu na jakejkoliv jednotlivej inzerát a potom zadám hledání podle okresu, při okrese kterej žádnej inzerát nemá se nevypíše "nenalezeno", ale zůstane tam ten předchozí inzerát, takže netuším jestli vůbec hledání proběhlo. Taky zůstane rozkliknutej kraj s okresama, např. Ústeckej když jsem přitom hledal v okrese Chrudim.
Třeba Karlovy Vary mají inzeráty dva, ale na mapě je odkaz jenom jeden.
Vyhledávací formulář vpravo je dlouhej jak Lovosice, nezasloužil by vlastní stránku?
Inzertní podmínky se otevírají do novýho okna, je to úmysl?
Nikde nevidím rozdíl mezi inzerátem placeným a zadarmiko, k čemu to slouží?
peta
Profil
minusy
* grafika ruznoroda a barevne nevhodna
* blikani. Musis uvazovat tak, ze 99% lidi si stranky prohlizi a nebude vkladat inzerat. 99% lidi otravujes blikanim a nemuzou soustredit zkrak na cteni, porad jim skacou oci na to blikani
* schazi zarovnani do mrizky (leve menu je vys nez nadpis Vitame a to vse je vys nez tlacitko hledat; zluty nadpis; obsah zleva a prava, atd asi 40 veci)
* vyhledavani vpravo bych zkratil, zbytek do rozsireneho hledani. Je to na kazde strance nutne brzdit uzivatele nacitanim mega formulare? jaky to pro nej bude mit prinos?
* nahledy fotek jsou male a ruznych velikosti
* Formular Vlozit inzerat nema vertikalni zarovnani top a nema polozky typu list pod sebou (check, radio), takze se jevi neprehledny. Vkladani vice fotek nez jednu bych dovolil az dodatecne a upozornil na to hlaskou, protoze spojeni uzivatel-server muze kdykoliv padnout a proste malokdy se podari prenest vice nez 2 fotky naraz.
Navic bych inzeraty resil pres uzivatelsky ucet, ze by mohl mit vice, ze by je mohl stahnout a nepublikovat a tak. Nastavil bych mu tam nejake datum vyprseni platnosti, ktere by mohl platici zmenit, treba. Ucet by mel tez udaje pro fakturu a uzivatel by to nemusel opisovat.
Prilis dlouhe popisky u radio s akcemi.
* Seznam inzeratu - urcite tam uvadej jako povinny udaj misto. Problemova je pak cast vetsiny inzertnich stranek, kdyz nekdo muze dojet na vice mist a ty to nemas podchycene vyhledavanim. Mas sice pri zadavani kolonku nezadano nebo cela republika, ale ve vyhledavani to pak nelze navolit.
Pocet inzeratu bys mohl dat volitelny, min 20. Nema smysl klikat 10 stran a zatezovat server.
* Okraje stranky pri 500x500 FF nejsou spravne nastaveny. Amater se pozna :)
* Rozdilny vzhled tlacitek
http://www.eroticke-privaty-v-cr.cz/
http://www.eroticke-privaty-v-cr.cz/praha/
Navic ten vzhled je dost slaby, spatne citelny text, spatne pozadi, neostrost. Uvaha uzivatele, k cemu je mi monitor za 100.000 velke rozliseni, kvalitni okraj, kdyz mi nabizeji takhle spatne obrazky?
* hover menu bila sipecka - spatny konstrast s pozadim
* proc je vlevo fotka a text (ktery mohl byt drobnejsi) neklikaci a v seznamu fotoinzeratu, album, je text a fotka klikaci? A proc vypadaji graficky odlisne? Je to album, tak udelam spesl vzhled. Mluvim predevsim o tucnem pismu a dlouhem podtrzeni. Dlouhe podtrzene odkazy se nedelaji, protoze to vypada priserne. Podtrzeni pres vice radku se take nedela. A kdyz uz se dela tedy neco dlouheho, tak se snizuje jas cary nahrazenim za teckovany border nebo zmenou barvy

Zkus si webku obcas zkouknout z pohledu uzivatele. A pak tam dat jen to, co uzivatel potrebuje.
Z grafiky jsou casti pouzitelne a chtelo by to mozna jine barvy. Oranzova je detska barva a nepusobi solidne, jak by mela firma, klub, pusobit, ikdyz je zamerena na erotiku.
Dlouhán
Profil *
Na webu jsou chyby:
"Souhlasíte s podmínkami?"
Odkliknul jsem "NE"

"Pokud chcete zobrazit obsah stránek, musíte souhlasit s provozními podmínkami!
zpět na úvodní stránku
"
Kliknul jsem na odkaz "zpět na úvodní stránku"
Stránka se zobrazila.

První chyba je, že když přijde moula, co neumí zavřít stránku, má jedinou možnost jít jedině na úvodní stránku.
Druhá chyba je, že i když nesouhlasím, úvodní stránka se mi normálně zobrazí.

Koukám, že hláška vyskočí až když pohnu myší a to ještě ne vždycky, tak to je mazec!!! Zkus to udělat lépe!!!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0