Autor Zpráva
Stanley
Profil
Prosím o zkritizování předělaného webu Truhlářství Hladký.
Tato webová stránka už tu byla dříve, ale nyní je upravená jak graficky, tak obsahově.
Předem děkuji za názory.
jksdf
Profil
1. v pravom stĺpci je "Truhlářství nabízí:" doplniť odkazy - pôsobí to zvláštne
2. polohu by som v časti kontakt dával priamo do stránky a nie cez odkaz (riešenie cez google maps)
jksdf
Profil
a ešte: pridať shortcut icon
RockFire
Profil
Linux Ubuntu 10.04 -> Opera -> 1280x800 (max. u notebooku 15,4") -> Naprosto rozhozené menu.

Jinak design je pěkný, škoda že mi celkový dojem kazí špatně oříznutá bílá čára pod logem a podle mě nehezké zpracování mapy v pravém sloupci.

Co se kódu týče, dal by se vylepšit, například zpracování loga nic moc a moc <div>ů, ale viděl jsem i horší.
Ivy
Profil
Na první dojem působí stránky příjemným dojmem. Texty na mě dělají horší dojem, někde mi připadají trošičku šroubované (ale ne moc) a je tam přeschodišťováno. Na hlavní straně chybí závorka: "(klasické laťkové, soustružené. " Místo "úpravy ... provádíme " by mi víc ladilo "lakujeme" "Laky se používají" - působilo by na mě lépe "Laky používáme". "již více jak 14 roků" mi trhá uši, správně spisovně je více než.
Reference: Jsou tam jen fotky, chybí mi tam text. Některé fotky dveří vypadají jako křivé, ty bych doporučila nahradit jinými, nepůsobí to na mě dobře. Ty dveře se mi líbí, problém je jen ve fotkách.
Výkresy: to je poměrně originální služba co nabízíte. Přijde mi škoda že je schovaná za banální slovo Výkresy. Zkusila bych tu originalitu dostat i do Menu, jako např. Pro kutily nebo něco v tom smyslu. Je to něco, čím se odlišujete od ostatních, doporučovala bych vytěžit z toho maximum.
Ceny: Doporučovala bych k obecnému povídání přidat nějaké vzorové rozpočty.
Tady bych si asi i něco objednala (až zmizí ty fotky dveří. ty mi fakt nedělají dobře).
Jako zákazníka i návštěvníka stránek by mě nadchlo i něco navíc, nějaké povídání o dřevě a jeho zpracování nebo vzorník různých druhů dřev (i třeba hodně exotických). Byla by to další originální věc a takové se počítají.
LosFilipos
Profil
Zdravím,

stránky vypdají pěkně, až na těch pár nedostatků, který popsali ostatní. Celkový dojem ovšem kazí použití defaultního fontu - times new roman se hodí možná na referát do školy, ale v horním menu nevypadá dobře. Z hledska stylování textů vypadá web nedodělaně... Možná bych taky zkusil oba sloupce (hlavníh obsah + navigace vpravo) zarovnat na stejnou délku.

Jinak je to celkem podařený web...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0