Autor Zpráva
Tigr5555
Profil *
Zdravím všechny.
Jsem naprostý amatér a proto bych rád slyšel názor od vás o dost zkušenějších… teprve s tím začínám. Vím že pohled na tyhle stránky je poněkud zářivý,ale snažím se s tím něco dělat,dále pak vím že mé kódy jsou nejspíš zastaralé. Chci slyšet každý váš jakýkoliv názor a chtěl bych se z něj poučit. Děkuji,za každou odpověď mé stránky jsou http://bagr.jecool.net/ . Zdravím Tigr =))))!

Taurus
Profil
Mno :-) pohled není zářívý, ale nepříjemný. Bolí mě oči. Mrkni na nějaké mixéry webových barev, zkus se naučit floatovaný layout, vyhoď celý pravý sloupec – je k ničemu, kazí vzhled, ta blbůstka u myšky je taky na nic. A projeď si vlákno v této sekci: Nejčastější chyby na webu.
karel_
Profil *
AAAAAAAA !

Tigr5555, ještě by se hodilo doplnit tvůj věk, abychom věděli, zda ti to rozmlouvat, nebo te v tom podporovat. :))
Tigr5555
Profil *
karel:
16 let =D
karel_
Profil *
po pravdě: na takový věk - detaily nic moc, ale aspoň nějaký celek..
odladit vzhled (vyvarovat se blikaček, různych barev, nepotřebných efektů, a dalo by se to pouštět bagristům) - někteří ale mají špatný zrak, tak by to chtělo "čitelnější fonty" i písmenka vůbec - aa nápad: zkus tento web ukázat nějakému bagristovi :) - co na to řekne ...
Tigr5555
Profil *
karel:
=DDD pohled ... no tím že je zářivý.. tím jsem myslel,že z toho nejspíš budou bolet oči,ale snažím se nějak usměrnit ty barvy... (bylo to horší) =)) snažím se to předělat,ale jellikož se to učím jen odkoukáváním jen z rad a z toho co tam zbylo,tak to považuju za úspěch =D.... tu myšku jsem už oddělal.... a s těma barvama ... no teď už mi to asi půjde hůř předlat barvy,ale budu se snažit to vypilovat k dokonalosti =).... S tím sloupcem... no budu se snažit s tím něco podniknout =)... těma detailama to nevim co jsi přesně myslel,ale =)) jinak diky... no s těmi nepotřebnými brvami si nevím rady,ale budu se pokoušet a to s těma bagristama to je jen záminka a nápad =D =)... díky moc za vše... a chtěl bych se na něco zeptat.... nevíte někdo ,jak se náhodou prodlužuje dolů sloupec-menu tak,aby když píšu text a skončí sloupec,ať text pokračuje v tom daném odstavci a nepíše se pod sloupec (pad menu)... ? díky moc za odpověď =)
Tigr5555
Profil *
konkretně http://bagr.jecool.net/popis_bagristu.php
pavuk
Profil
Menu se vloží do sloupce, kterej má {float: left} a dá se mu stejná barva pozadí jako má menu, a vedlejší sloupec má taky {float: left}, takže sloupec menu pokračuje jen opticky, ale o to přece jde
Patička pod nima má nějakej {clear: tř. left, right, both...}
Miloš
Profil
1)o mě“ je „o tě“. Aby byl odkaz správně „o tobě“, oprav si to na „o mně“.
2)My life“ – to není česky, viď? Proč? Hraješ si na frajera, kterému je čeština na českém webu málo kůůůl nebo hóooch?

3) Barvy – až jsem se oklepal. Jak píše Taurus: „Mrkni na nějaké mixéry webových barev“, například:
http://colorschemedesigner.com/
http://www.colourlovers.com/
http://kuler.adobe.com/
http://www.colorschemer.com/online.html

4) Nelíbí se mi zubatý (inline) background-color odkazů. Roztáhnul bych to na celý řádek.
5) Aktuality mají písmenka hodna mikroskopu.
6) Celé je to na určitých místech nahňácané na sebe a na jiných místech prázdné. Je to dost nevyvážené.
7)Dnes je čtvrtek“ zítra pátek, šiješ šiješ si kabátek do rakve– nesmysly jako kalendář jsou pouze frajeřinky typu „hele, to jsem mach programátor, to čučíte!“, ale jinak je to na dvě věci…
aduben
Profil *
Reklamy na konci stránky jsou kodované v UTF 8, kdežto celý web neobsahuje žádný meta-tagy........html chyb jako hub po dešti, navíc jsem ci chtěla osobně prohlédnout fotogalerii ale nic tam není. Nevím podle čeho jsi se učil , a to už ani nemluvím o deśignu. Jo, ještě další nešvar. Pravopisné chyby. Tento web, to má být pouze jen taková ujetina, že jo?
karel_
Profil *
to berete moc vážně, Tigr přece psal, že se to učí odkoukáváním, a vy na něj hned s kódováním, chyby...

Tigr: prozkOmej příklady, a místo tabulek se uč CSS: http://www.jakpsatweb.cz/css/css-design-position.html
Tigr5555
Profil *
Zdravím všechny,
opravdu díky za názory a pár věcí pochopitelně nechápu =)... říkám chci jen radu =))) nemám zatím pojem o tvorbě webových stránkách a to chci změnit =)).... a proto se chci zeptat... ještě jednou na ten sloupec... zkoušel jsem to několikrát ale nešlo mi to... =( není to někde vysvětleno podrobněji??... i tak díky pavouku =))... pak chci říct,že zkouším co se dá pokus/omyl =)... pomalu ale jistě se učím =)... za ty odkazy ma barvy díky miloši a chtěl bych se zeptat, jak se to prodlužuje,aby to nebylo tak zubaté?.... To s tou vyvážeností obsahu na tom budu pracovat.... a v poslední ředě zkusím něco udělat s těma odkazama... =) A k té fotogalerii... no ještě to nemám celé dodělané =)))... Ale to e jen otázka času... aduben.... a nakonec diky karel ... zkusím se inspirovat CSS =)))
Miloš
Profil
Tigr5555:
k se to prodlužuje,aby to nebylo tak zubaté?
display:block
drvaca
Profil
Kde je posuvník? o_O

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0