Autor Zpráva
Sázovský
Profil *
Dobrý den, budu rád za každý nápad či názor na zlepšení nebo opravu.

www.sazovsky.cz

Miroslav Sázovský
Dranel
Profil
Sázovský:
Hned na první pohled mě to zaujalo. Je to příjemné a velice se mi to líbí. Kdyby mě sklo zajímalo a měl jsem čas, pročtu ten web celý.
joe
Profil
Graficky stránka působí příjemně a líbí se mi.

Co se týká programování, všiml jsem si základní chyby - XSS, například pokud budeme hledat:
<div style="display:none">

(a tato chyba není jen u hledání, možná bych se vsadil, že je u každého formuláře, kde má uživatel něco napsat)
pavuk
Profil
Hned při vstupu jsem dostal takovou pecku, takovou dardu informací že jsem nevěděl kde jsem.... chvíli mi trvalo než jsem se zorientoval. Někdy je méně více.
Rozptyluje mě jak obsah vytéká z prvků, např. text "Získejte zdarma praktický seriál 52 rad jak neudělat chybu." zasahuje až do spodního okraje, v sekci "Zajímavosti..." jsou články "Na co si dát pozor..." a "Rozhovor:..." přes sebe překrytý, v levým sloupci nadpisy utíkají za viditelnou část podbarvení, "Navigace" a "Z našich článků" v patičce jsou konce textů skrytý protože přesahujou, kontakty přelejzaj z obalovýho prvku (vizuálního) až do dalšího... (FF 3.6.0)
Jinak vzhedově je to dílo který se mi líbí, pokud pominu některý češtinářský nedostatky jako skoro-anglický fráze (Nejvíce uznávaný kurz vs. nejuznávanější kurz) a hrubky (markýzi)
deil
Profil *
Mimo to co tu už psali ostatní, mi vadí šířka stránek. Acer one, který přítelkyně používá ku plné spokojenosti má šířku 1024px, monitor na počítači v obýváku - slouží příležitostně k odeslání majlů skypování eventuálně pohotovstní přístup na wiki a jné rychlovky má taky šíři 1024 a i na větším pracovním monitoru mám zřídka kdy tak veliké okno,<osobní názor> přijde mi, že na toto rozlišení je stále brzo bude-li to vůbec kdy mít opodstatnění</ osobní názor>. Mimo to pak vznikají dlohé řádky - skoro 100 znaků - dále zhoršující orientaci v množství textu.
Jinak, ale dobrý oceńuji střízlivou seriózní grafiku, dobře volený font, nadupanou patičku s podrobným kontaktem, množství zajímavých informací webu jistě bude k dobru.
peta
Profil
* Uvodni stranka mi prijde prekombinovana.
* Na kazde strance se zbytecne zobrazuje velke mnozstvi pro uzivatele nezajimavych prvku. Textu je tak asi 1-5k a textu z ostatnich veci 5k a vice. Bud bych to dal spis zobrazovat cast toho okolo nahodne nebo skryl do podstranek na rozbaleni.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0