Autor Zpráva
Robert Varga
Profil *
Ahoj,
právě jsem dodělal web http://www.vymenaveci.cz - ptám se vás tímto, co si o webu myslíte jak po vzhledové stránce, tak po té funkční.

VýměnaVěcí.cz jsem se snažil udělat co nejjednodušší na ovládání a chtěl jsem, aby měl jednoduchý vzhled, který nikoho neurazí. Neznám totiž cílovou skupinu jeho uživatelů...

Moc díky za vaše náměty a připomínky.

Robert
pablo
Profil *
Až moc nudnej design...
jenikkozak
Profil
Robert Varga:
Neznám totiž cílovou skupinu jeho uživatelů
Tohle mi přijde jako velká chyba. Autor webu by měl vědět, pro koho stránku tvoří. Nějaký design by to asi opravdu chtělo.

Na úvodní stránku by se patřilo napsat, o co vlastně na tom webu jde a stručně popsat, jak celý systém funguje.
Datum vložení (např. „2010-10-06 23:08:35“) by mohlo respektovat české zvyky.
Osobně mi přijde postranní menu výraznější než to horní, přestože to postranní je ve skutečnosti podmenu, které se mění v závislosti na tom horním. To je matoucí.
colorshock
Profil
Mám z toho designu pocit jako by se mi nenačetl žádný background.. Jen tak volně poházený funkce..

A jeste k tomu ten mírně šedivý podklad se mi zobrazuje spravne jen na 1024x780 rozlišení..
Co se týče funkcí a hlavně nápadu, tak si myslím že dobrá a pro někoho velmi užitečná věc.
Robert Varga
Profil *
Ze neznam cilovou skupinu uzivatelu jsem myslel tak, ze je to web pro vsechny... Spatne jsem se vyjadril....

Co se tyce backgroundu, taky jsem o nem premyslel. Dodelam, diky za popostrceni.
Robert Varga
Profil *
Přidal jsem do pozadí nějaké ty panáčky na oživení. Malinká dekorace, možná ten ořez trochu zvýrazňuje kraje obsahu webu jako takového.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0