Autor Zpráva
piwik
Profil
Prosím o hodnotenie môjho projektu, ďakujem.
Taurus
Profil
Než sem začneš dávat stránky, přečti si, prosím, ty první tři vlákna v sekci Názor na stránku.

Zbytečně bych je opakoval jako, že ti to např. nejede v IEčkách, šedá na šedé se špatně čte, stránky bez obrázků jsou na prd, máš anglickou patičku...
Tori
Profil
jen detaily, co mě na první pohled napadly:
- když se v menu netrefím myší přesně na text, změní se sice pozadí LI, ale ne barva písma, které je pak nečitelné. (li:hover a ?)
- když k nabídce reality není obrázek, použijte nějaký defaultní (třeba s logem realitky), na který se taky bude dát kliknout. Text "db je prázdná" vypadá hlavně na úvodní stránce divně a doslova vzato to není pravda.
- když si z rychlého menu vyberu např. "Košice 1 + 1-izb.byty" a zobrazí se mi prázdná stránka, nevím, jestli se ještě načítá, nebo co. V případě, že v podkategorii (1-izb.) nebude žádná nabídka, byste třeba mohl přesměrovat na vyšší kategorii (Košice 1). Pokud ani v nabídce města nic není (pozemky + Košice 1) tak napsat nějaké info.
- vrchní menu - proč se nic nezobrazí, když kliknu na "Byty", "Domy" apod.? Čekala bych výpis všech realit bez rozlišení lokality.

Ještě k tomu rychlému menu - nedalo by se generovat podle db, třeba při každé změně přes administraci? Až budou mít větší nabídku realit, nebude to vadit, ale teď končí příliš mnoho (pro mne) odkazů na prázdné stránce - spíš bych upozornila na "toto už máme v nabídce" než "toto všechno ještě nemáme".
piwik
Profil
vďaka za pripomienky a rady....ešte jedna vec, na koľko eur hodnotíte tento web? ... je tam aj administračný systém...celkom jednoduchý
panther
Profil
piwik:
neumíš si ocenit svojí práci? Smutné.

Když to shrnu, tak: grafika nezajímavá, kód nehezký, zobrazení bez obrázků nehezké, tiskový styl veškerý žádný. Moc bych za takhle realizovaný projekt nedal.
piwik
Profil
samozrejme, že si viem oceniť svoju prácu....len som chcel zistiť aj iné názory....koniec koncov, vďaka za kritiku

btw, projekt je už vyplatený ... proste som chcel vedieť názory skúsených
Tori
Profil
ještě jedna věc - když kliknu na fotku (hlavní obrázek v detailu nemovitosti i ty pod nadpisem Fotogalerie), nabídne mi to obrázek na stažení. Očekávala bych ale tu inzerovanou galerii, stahovat na podívání si to asi bude málokdo. A mimochodem, proč to logo uprostřed fotky? Strašně bije do očí, vodoznak v rohu by snad stačil...
piwik
Profil
Tori:

vďaka za pripomienku...inzerovaná galéria je trochu problém, fotky sú uložené v DB...to neviem ako sa dá poriešiť ... ten transparentný vodoznak uprostred fotky chcel klient, bola to jeho požiadavka

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0