Autor Zpráva
Ivet
Profil
Prosím o kritiku nové www prezentace především z hlediska použitelnosti, uživatelské přívětivosti a vše, co Vás napadne :)
Předem díky
Taurus
Profil
Hodně dobrá práce. Příjemné, jasné, cítím se tam dobře. Hledám chyby a moc nenacházím. Jen v IE6 trochu blbne hover v menu, pokrývá jen text. Podobně se nezobrazuje packa nad oranžovými odkazy vedle měnících obrázků. U nich mi trochu vadí, že některé vedou pryč a ani o tom nevím. Hodila by se ikonka a title s upozorněním.
ondra15
Profil
Stránky se mi taky líbí, barevně pěkně sladěna. Jen v patičče je malá chybička: je napsáno tisknou stránku -> opravil bych na tisknout stránku
Ivet
Profil
Děkuju za kritiku,

odkazy směřující na jiné www - title a pacička jsou upraveny
odkaz tisknou stránku - opraven
rommy
Profil *
vypadá to hezky, přívětivě...co se mi tam moc nelíbí, je barva odkazů v horním menu...ale asi to tak má být k celkovému ladění stránky
peta
Profil
FF okno 500x500
* horni menu se podklad nedokresluje, pismo bych dal tucne, mozna zrusil podtrzeni odkazu; mozna tez jinou barvu pisma
* nedokresluje se tez pozadi hlavicky, asi nenastavena width
* prave menu nema zadny hover
* Kotle - mi trochu vadi, ze ma kazda tabulka jinak siroke bunky
* Podlahove vytaveni - ty odrazky jsou vic vlevo nez text okolo; podobne stranky v hornim menu
* Vodo / Plyno instalace, tam mas takove divne radkovani u cislovani. Mozna by se to dalo resit jako LI pro stranku 1 a LI P pro stranku 2; ale v Servis uz je radkovani v poradku
* menu vlevo Kontakt - text bych zkusil tucne a posunout vic vlevo, zarovnat s podtrzenim; ta opalka ma dole bilou carku

Jinak celkem povedene stranky v porovnani s dalsimi ve foru.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0