Autor Zpráva
Anonym
Profil *
Prosím o Vás názor na tento e-shop www.svetlaaosvetleni.cz. Předem díky za každý názor.
deil
Profil *
Celkový pocit mám dobrý. Mám rád minimalizmus a je-li dobře zvládnutý, pak obzvlášť.
Přesto několik snadno opravitelných a proto zbytečných drobností.
- Nedostatečný kontrast u některých nadpisů. Včetně hlavního obrázkového. I tam kde je to objektivně dost, tak mi to subjektivně přijde málo. Ono to bude tím, že oko v šedých odstínech rozeznává přece jen hůř, takže bych přidal i tam kde se to pohybuje na hranici. BTW, pokud vím tak nejcitlivější je lidské oko v zelené barvě, a praxe mi to potvrzuje, tak tam občas jdu i mírně pod hranici.
- V detailu zboží občas příliš širokou tabulku, která je jinde zase úzká a osamocená bych sjednotil (doufám, že systém to nějak rozumně umožňuje) a dal bych ji vpravo pod "vložit do košíku"
- Dozvím se nějak, jak je otagovaný konkrétní výrobek? Nepřišel jsem na to.
- na logo společně s hlavním nadpisem bych určitě použil image replacement. Ve větší míře to nemám moc rád (ostatní vědí), ale "h1" po tom jednoznačně volá. Já vím, že je to v altu, ale přijde mi to málo.
- Bacha na tohle: alt="Světla a Osvětlení.cz". Je toho tam víc. Možná srovnat znakové sady v DB, nevím, někde je problém. Už se tu něco podobného řešilo. Existují dvě možnosti, buď je to jedno nebo to nevadí, dobré to určitě není.
- posloupnost nadpisů a jejich obsahové využití značně a zbytečně pokulhává.

Pobavila mě animačka s košíkem. Obvykle takové věci nemusím, ale tohle je vážně na místě, lépe najdu kde se mi počítá útrata.
dmfzd
Profil
Pouštím to v google chrome a obsah je rozházený a zobrazuje se až dole pod tím vertikálním menu.
V IE je to v pořádku.
Alfi
Profil
dmfzd:

Potvrzuji, taky to mám v Chrome rozházený.

Anonym:

To černé pozadí některých prvků /panelů/ se mi nelíbí, chtělo by to jinou barvu která by tomu dala nádech života. Ale jinak je dizajn příjemný.
Anonym
Profil *
O některých chybách vím, ale i přesto je většina námětů zajímavých a určitě je zohledním. Děkuji všem, kteří přispěli, a pokud by někoho ještě něco napadlo, budu jedině rád.
peta
Profil
FF 500x500
* graficky je to horror (pismo, barvy, obrazky, zarovnani, rozbalovaci pluska)
* obsahove je tam spoustu veci, co tam byt nemusi
Asi nejlepe vypada obsahova cast, jen je priserne rozhazena. Zkus pouzit mrizku a nasklatat to tak, aby text nebo ramecky objektu byli zarovnane pod sebou.
* pozadi a tlacitko v menu Kosik je stejne. A vubec, obecne kontrast barev nic moc.
* nevim, proc tolik mista zabira lista home, oblibene, mapa... Totez pathbar navigace, kdyz zakaznika nejvice zajima zbozi.
* v html kodu mas more chyb a zbytecne tagu (napriklad, kdyz vis, ze budes natahovat 10 JS a 4 CSS, tak proc to zrovna nesloucis do 1 JS a 1 CSS? kazdy soubor si pri stahovani na sebe nabali dalsi 1k dat, nehlede na to, ze se na kazdy musi cekat)
deil
Profil *
- K těm zarovnáním bych se přidal, obrázky v náhledech, pruh podkategorií... Původně jsem to chtěl napsat pak jsem na to zapomněl.
- Nicméně za velikost tlačítek v liště bych se postavil. Minimálně kontakt a mapa webu, jsou IMHO důležité. Potřebu větších ovládacích prvků jsem si uvědomil až v poslední době kdy mám opravdu mobilního notebooka (ne tříkilovou mrchu) a spoustu času s ním trávím bez připojené myši, s touchpadem jsem ale poněkud chromý a velká tlačítka mě opravdu vždy potěší.
- Do volného prostoru patičky bych dal e-mail a telefon na provozovatele.
- Patkový font v hlavičce? Pryč. Myslím, že včera tam nebyl. Patky na webu neee (nebo jen ve výjimečných případech), a sem se navíc nehodí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0