Autor Zpráva
staa
Profil
Dobry den Vam vsetkym prajem.

Poprosil by som Vas aby ste mi mrkli na prave realizovane dielko a okecali co sa pozdava a co nie. Predtym vsak chcem len povedat ze hlavne mi islo o to aby to bolo jednoduche(graficky) a intuitivne(na "ovladanie").
Necakajte ziadnu slast pre oci , ale ked uputa tak si rad precitam.
A teraz uz cakam na Vase postrehy...Dakovala

http://www.stano.thebagin.com/bin/pizzamarko.png

ps: texty su smyslene tak prosim tie nekomentujte
mgiel
Profil
takze prvni dojem - kdybych nevedel ze to je pizzerie z nadpisku tak to asi nepoznam ...

pozadi kontrastuje dobře

skus rozložit zelenou barvu i napravo ... červená je rozložená dobře , zelena utika nalevo

horni tlačítka se ztrací , chtělo by to jemnej ramecek nebo tak neco

jinak celkovej dojem je dobrej , libi se mi to.

3/10
Boy
Profil
Podle mě je zde dost špatně zvolené rozvržení stránky.. nedokážu si představit, jak budou vypadat další stránky, jestli tam bude vpravo taky tolik obrázků anebo text přes celou stránku a bude se to stejně dost špatně číst.
staa
Profil
boy:
>Bol si niekedy na stranke "kfc" alebo "mcdonald", cital si niekedy texty na ich strankach? Ja nie a priznam sa ja som tam pozrel. Preco som necital? Pretoze spravy sa tam nedozviem ani ako sa hrala liga majstrov tieto stranky sa robia ako letak postatne su informacie typu cislo na donaskovu sluzbu, co stoji pizza funghi pripadne nejaka akcia. Preto aj moje rozdelenie, kde pravy stlpec je velky ako lavy -> je to len z toho dovodu. A myslim ze citatelnosti to vobec neubera.

mgiel:
>logo je prve co si clovek vsimne hned (by mal) pochopi kde sa (asi) nachadza ale viem je do diskutabilne s tym nieco spravim

>zelenou? A preco by som to robil a prosim ta kam ju podla teba mam dat? Zelena je tam na nadpisy, cervena na zvyraznenie a oranzova su linky.

>horni tlacitka. Text je citatelny a je jasne ze to je menu pri takto malej stranke. To ze tam je ta seda blede nechcel chcel som aby bolo aktivne najdoraznejsie a vlastne tu sedu som tam aby bol text lepsie citatelny.

>3/10 znamena ze sa mi libi to potom 5/10 je co?
luka
Profil *
prepac ako letak to nevyzera, no je to fajn.Boy ty si nevies predstavit ako budu vyzerat dalsie stranky, ze kde bude obrazok.Ak chce autor to robit formou letaku tak si neviem celkovo dalsie stranky vobec predstavit.A ked uz to chce autor tak nejako robit, nech pouvazuje o inaom formate, ako je flash ktory by to ozivil a dal tomu stavu.

PS: este jedno preco kazda pizzeria ma v logu cervenu, zelenu a bielu.To preto lebo pochadza z talianska?
Anonymní
Profil *
ja som logo nerobil. Ale hej to bude asi pretu vlajku. Ten letak som myslel iba to ze tam nebudu odstavce textu ja som. Ja som reagoval na rozvrhnutie vebu lebo typek sa asi cudoval preco mam oba stlpce rovnako velke. Jasne ze toto je web cize to nebude nikdy vyzerat ako letak to by som kludne tam mohol dat jpg a bolo by. Flash nepouzijem urcite i ked tu by sa hodil uznavam ale nechce sa mi donho.
staa
Profil
ja som logo nerobil. Ale hej to bude asi pretu vlajku. Ten letak som myslel iba to ze tam nebudu odstavce textu ja som. Ja som reagoval na rozvrhnutie vebu lebo typek sa asi cudoval preco mam oba stlpce rovnako velke. Jasne ze toto je web cize to nebude nikdy vyzerat ako letak to by som kludne tam mohol dat jpg a bolo by. Flash nepouzijem urcite i ked tu by sa hodil uznavam ale nechce sa mi donho.
luka
Profil *
tak to by sa ti malo, prijal by som keby sa mi pri otvoreni stranky pricapla na monitor chutna pizza.

PS:ked budu taliani skakt do studne a bude to ich nieco narodne tak budeme aj mi a zoberieme si ich vlajku, hehe.To len na margo toho loga.Majitel so vsetkou uctou by sa mal zamysliet nad nim,hehe
luka
Profil *
hej, a inak je to celkom fajn, dufam ze sa bude dat ta pizza objednat aj v blave a cez net,bude tam dinamicky generovane menu a admin zona pre majijtela, nech ta furt neotravuje,cooo?
staa
Profil
haha: tak ich musime predbehnut a poskacme mi, potom budu pouzivat nase farby.

>ten flashik ja viiim(mohol by som), ale ked nemam cas na take srandicky momentalne aj toto som musel zbuchat nak narychlo.
staa
Profil
v blave asi nie bo sidlia v tt ale ak chces zaplatit za cestu viac ako za jedlo tak kludne. Admin no neco hej len ked sa tam bude akurat tak menit "akcia".
luka
Profil *
no super, a este jedealnicek a internetovy obchod a bude super web, vela pokoja v dalsej tvorbe prajem
Zlababa
Profil
Pěkné, líbí se mi to, ale trochu souhlasím s Mgielem ... že bych v tom pizzerii nepoznal, nějaká fotky pizzy by se nahoru hodila :)
staa
Profil
"Jedalnicek" bude a aj nejake vypichnete menu dna a tak, ten obchod nechceli cize ten tam nebude ale inak na webe bude all co by clovek potreboval a mal najst.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0