Autor Zpráva
mlpb
Profil
Som amatér, webom sa neživím, ale chcem Vás skúsenejších poprosiť o názor na stránku ww.bytenerg.sk
Afrod
Profil
Design-ově se mi stránky líbí, ale...
1) Snažil bych se nedávat moc inline stylů. Čím méně jich v kódu je tím lépe. CSS můžeš vložit do samostatného souboru.
2) když máš stránky ve slovenském jazyce proč máš Meta description v angličtině?
3) JavaScript také můžeš vložit do externího souboru, ale jelikož neumím JS, tak bych tady nechtěl lhát, "třeba to s každým scriptem nejde"
4) Za změnu titulku a description chválím
5) Zvaliduj si stánky máš tam 5 chybiček
6) Celkový dojem je pozitivní, jen nevím proč mě znervozňuje ta měnící se hlavička s obrázky
pavuk
Profil
Afrod:
Protože natáhne obrázek rozostřenej a oko se automaticky snaží si ho samo zaostřit, a to je únavný - nejen pro tebe, mám u týhle hlavičky ten samej problém
Ivy
Profil
Když kliknu na odkaz, tak na mě první stránka dělá dojem že se firma zabývá prodejem internetu. Ani doprovodný text mě z omylu nevyvede ("Základnou filozofiou spoločnosti je poskytovať pre svojich klientov kompletné služby spojené s predmetom činnosti spoločnosti. K tomu má spoločnosť personál na odbornej, vedomostnej a technickej úrovni.") Že je tomu jinak se dozvím teprve v tématu Služby.
Jako zákazníka by mě to odradilo.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0