Autor Zpráva
Romanticka
Profil
Design

Zhodnotte design prosim.

Dekuju
Zla.baba
Profil *
Zajímavé ... ale už vidím, jak dáváš vertikálně text ... hehe.
Patička (pokud se tomu dá v tomto případě tak říkat) by měla být textová .... fakt, že jo

Jináč ... to menu... možná bez toho bílého okraje, vlevo není vůbec vidět a vpravo až moc ... možná změnit barvu nebo nevím. Celkově se mi to zdá hodně slabý ... takovýchto designů je poslední dobou hafo.
Zkoušel jsem to i já ... s tímhle myslím, nemáš moc šanci vyniknout, měl bys najít svůj styl, co si tak ještě pamatuju, tak ten tvůj design s tou koulí v logu a bílím okrajem je super, já osobně bych ho neměnil, aspoň ne za tento ;)
Zla.baba
Profil *
Jo tak pardon ... na www.romanticka.wz.cz ano, to jo, tam se to hodí :)
Romanticka
Profil
Tento design by nahradil romanticka
Marty
Profil
Jako uživatel bych asi nechápal to barevné sladění záložek (proč má sekce Odkazy a Akce stejnou barvu).
Jinak slunečnice - pěkné, možná ukončit stonek trochu nenásilněji a bílý okraj mezi nimi trochu ztenčit.
Boy
Profil
Nebo spíš ten stonek úplně odstranit...myslím že by to nikomu nevadilo a vapadalo by to lépe.... Jinak To menu je opravdu dosti nepovedené. Možná mě napadne, jak ho zlepšit, ale teď o půlnoci mi to většinou fakt moc nemyslí.
luka
Profil *
Zla.baba
ty len nejako kritizujes a nikto nic tvoje nevidel.hmmmmmmm

Romanticka
prepac, napisal by som ti do tvojho fora, ale az ked das prec kolonku IP prepac, ale ked chces moju IP tak ju maj,ale nezverejnuj ju na nete je to dost hakliva vec a ludia ako ja su nedovrcivy.Inak PEKNE,velmi pekne
Zla.baba
Profil *
luka
Víš co? starej se o sebe a neser se do mě, kdybys nebyl ****, tak víš že jsem tu už několikrát něco ukazoval tak jdi do ******, navíc, proč bych nemohl kritizovat?
Někdo viděl něco tvýho?
Jeslti máš ICQ tak si to pojď vyříkat tam ty ******. 216135354
luka
Profil *
v pohode, len neurazaj tymi ****,jo
Zla.baba
Profil *
:)
zimmi
Profil
Zla.baba se premistil z poklesleho jnw sem?To se muzem radovat:(
Anula11
Profil
Zivot je boj...
Inak ta stranka sa mi strasne paci!!!
Je taka... ukludnujuca... pekna.
Zlababa
Profil
Ale copak Zimmi .... jestli budeš mít nějaký pindy tak si je nech pro sebe.
Já si myslím, že můžu někoho kritizovat ... proč bych nemohl, mám na to stejné právo jako všichni ostatní.
A Zimmi, http://www.barrywhite.wz.cz - tímhle bych se moc nechlubil .... tak se raduj, mě je to jedno.
Zlababa
Profil
Omlouvám se za OT, ale nedalo mi to. Prostě Zimmi, starej se o sebe.
DoubleThink
Profil *
luka: ty len nejako kritizujes a nikto nic tvoje nevidel.hmmmmmmm

Kozel se nemusí stát zahradníkem, aby poznal shnilou úrodu. (by webylon.info)


Zlababa (Zla.baba)

Přestaň se chovat jako hulvát - v opačném případě by sis musel od tohoto fóra na čas odpočinout.
zimmi
Profil
A Zimmi, http://www.barrywhite.wz.cz - tímhle bych se moc nechlubil
ja se tim taky nechlubim, kdybych se chtel chovat jako ty, taky ti o tvojem balog designu neco reknu, ale nechci se dostat na stejnou uroven jako ty. pak se divte, ze fora vypadaj jak vypadaj, jestli sem z jnw prijde jeste xarox nebo xerox, tak to bude fakt žůžo.sorry za OT,musel jsem reagovat
Timy
Profil
Romanticka
no nevím, zdá se mi to nic moc. Romanticka umí víc. To písmo v těch záložkách bych nějak víc zkrášlil, nejlépe asi jiným fontem, tohle je takové... suché. I ty záložky samotné bych trochu víc zkrášnil, jsou taky takové... suché. A ještě bych nějak zvýraznil záložku, která je aktivní
Zlababa
Profil
Ano děkuji, rád si odpočinu. Ale nechápu, proč se do mě někdo naváží za kritiku....
Co je to potom za fórum? Někdo se řekne o kritiku, něco pochválím, něco ne ... a hned na mě někdo sype ty jeho chytrosti. A pokud už Zimmi nemá nic k tématu, tak ať sem radši nic nepíše.
Fred
Profil
Reaguji na úplně první dotaz v threadu. Zbytek jsem po náznacích flame přestal číst, tak možná budu něco opakovat. Vypadá to velmi pěkně, nevím proč ty slunečnice vždycky zaujmou. Jediné co bych dopiloval je nadpis Novinky, buď změna barvy, nebo klidně nějaký image replacement a druhá věc je text-indent u odstavců a širší řádky, jinak super :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0