Autor Zpráva
Rocker98
Profil
Ahojky sklidil jsem v předchozí diskuzi doost negativní názory :-( proto jsem trochu poupravil stránky (jak jsem uznal za vhodné) a přidal jsem tam zpoustu NEW věcí proto pořád sledujte :-)


(www.rocknroll-site.wz.cz)

Moderátor Joker: Titulek „ROCK AND ROLL SITE POSTUPUJE SLEDUJET ZMĚNY !!! (prosím)“ porušuje pravidla. Změnil jsem titulek.
tiso
Profil
Rocker98: takéto stránky v dnešnej dobe nie sú zaujímavé, dnes sú 2 rády pod akceptovateľným začiatočníkom.
drvaca
Profil
Z toho co mi načet introvskej net vím jen to, že tam máš na úvodní stránce přehnaně obrázků. Vlastně jak tak koukám všechny podstránky máš hrozně přeplněný, takže se mi tady během psaní tohoto příspěvku vlastně ani stránka celá nenačetla.
Z pohledu běžného uživatele se mi web líbí, není to žádnej ten dnešní provařenej standart, jen bych tady vytknul toliko používání BlueBoardu. Nesnáším na jakémkoliv webu to jejich počítadlo, protože jsem zvyklej klikat pravým a uložit cíl jako.
Když máš ty podstránky tak dlouhý, možná bych dal menu javascriptem zafixovat aby se posunovalo společně se stránkou (na monitoru by bylo pořád na stejném místě i když bych sjel až na spodek stránky).
A pak mi ještě příjdou takový podivný ty titulky stránek, kde je každý v jiném formátu (jednou "web-sekce", podruhé "WEB<<<-sekce".
Beavis
Profil
Rocker98:
Po tom, co se mi na pozadí načítala hromada obrázků jsem radši odešel. Tohle na moderní web nepatří..
Jinak souhlasím s kolegy :-).
Taurus
Profil
Rocker98:
Co na tom chceš hodnotit? Mrkni se na současné moderní weby, jak vypadají. Podívej se tady do prvních tří vláken sekce "Názor na stránku", očividně si to neudělal. A oproti minulému webu nevidím v podstatě rozdíl.
Rocker98
Profil
Chyby jsem napravil , zmodernizoval jsem celý web ;-) jinak co se týče jiných věcí můžete být konkrétní potřeboval bych vědět co mám napravit :) ;)
Shampoo
Profil
1. Předělat layout celého webu, větší rozlišitelnost daných částí webu (header; menu; obsahový div; patička atd.)
2. Design - asi není vůbec žádný, ale změnil bych barvy (modrá a černá nejsou moc k sobě kontrastní)
3. Nepoužívat font-decoration: italic - dle mého to ruší a nepoužívá se tak častě; jiný font
4. U obrázků používat miniatury, nebo alespoň přizpůsobené obasahové části na šířku (width + poměr stran)

Nevím co dál... Chtělo by to více omrknout design jiných fan-webů.
Abbysak
Profil
Ten nápis v logu WEKOME TO HARD ROCK, wekome je zámerne? Alebo je to tak nečitatelné, že som to zle prečítal?. Na spodku 4x reklama Webzdarma.. Podľa mňa veľmi nepekná stránka
jenikkozak
Profil
Rocker98:
Chtělo by si to přečíst původní reakce a zachovat se podle nich. Většina chyb se tu opakuje.
Jak jsi tam napsal: „...je mi teprv 11 tak je doufám pochopitelné dělat chyby v AJ :)“, kdo tě nutí psát anglicky? Piš o tom, čemu rozumíš, piš tak, jak umíš.
Abbysak
Profil
jenikkozak:
S tým zase nesúhlasím.. Keby to mala byť nejaká wikipedia, vtedy by tam mal písať po slovensky.. Ale tým, že sa snaží niečo prekladať do angličtiny a pod. sa človek len naučí...
jenikkozak
Profil
Abbysak:
Trochu máš pravdu, ale tím, že vytvoří takovýto web nezíská zpětnou vazbu, takže se nedoví, jaké má chyby (kromě tady té diskuse), pouze ztratí případné návštěvníky, kteří by mu mohli pomoci v tom zdokonalit se ve tvorbě webů. Protože člověk se hodně v tvorbě stránek naučí tím, že bude sledovat, co chtějí jeho návštěvníci. Myslím, že Rocker98 si připravil příliš velké sousto (angličtinu, hudbu a tvorbu webů najednou).
Abbysak
Profil
jenikkozak:
Vystihol si všetko, úplná pravda.
Rocker98
Profil
jenikkozak:
Že si myslíš že hudbaje pro mě moc velké sousto tak to se pleteš od 5ti let hraju na 6 nástrojů a pravidelně koncertuji myslím tedy že tato poznámka nebyla na místě jinak s aj máte fakt pravdu zkusím to a mimochodem tou pomocí myslíš sebe (budu rád když mě něčemu přiučíš) :)
jenikkozak
Profil
Rocker98:
Že si myslíš že hudbaje pro mě moc velké sousto tak to se pleteš od 5ti let hraju na 6 nástrojů a pravidelně koncertuji myslím tedy že tato poznámka nebyla na místě
Netvrdím, že se v hudbě nevyznáš (opak se mimochodem z tvého webu vážně vyčíst nedá), prosím, přečti si znovu, co jsem napsal: „příliš velké sousto (angličtinu, hudbu a tvorbu webů najednou)“.

budu rád když mě něčemu přiučíš
No prosím. Aby tvé texty na tvých stránkách někdo četl (až tam teda nějaké texty budou, ty výkřiky ze tmy, co tam jsou nyní, snad nikdo nebere vážně), je důležité uživatelům toto co nejvíce usnadnit. Lidé mají rádi text, který se dá snadno číst. Proto je důležité například používat interpunkční znaménka. Zrovna tady v předchozím příspěvku se ti to příliš nepovedlo, pokud správně počítám, chybí ti jich tam 11. Existují zažitá pravidla, například že před tečkami a dvojtečkami se nedělají mezery, že se nepíše za sebou pět vykřičníků (atd.), jejichž porušováním na sebe nevrháš nejlepší světlo.

Klávesu Caps Lock si buď z klávesnice vylom, nebo ji aspoň nepoužívej. :-)
Pokud budeš na návštěvníky takhle hulákat (<p><span><p><big><big><big><b><b><big><big><big><a>VISIT BOOK), asi na ně moc dobře nezapůsobíš, nehledě na to, že v odstavci se nedá udělat odstavec a nemá smysl tučnit text, který je tučný.

Přikláním se k tomu, co napsal[#2] tiso, ze současné verze není nic použitelné, doporučuji začít znovu. Nemá smysl opravit pár malých chybiček a posílat další téma sem na zhodnocení. Než ale začneš, přečti si všechny ohlasy, které jsi získal, prohlédni si, jak jsou zpracovány podobně zaměřené stránky, mrkni se třeba, co je vytýkáno stránkám v sekci Názor na stránku a přečti si také tamní vlákna označená jako důležitá.
Rocker98
Profil
jenikkozak:
Děkuju ti moc od začátku sice nezačnu(trvalo m 2 měsíce než jsem vybudoval strategii), něco si tam přidám a případně se tě ještě zeptám (pokud ti to nevadí) upravím kontrast barev logo písmo a budu čímdál víc dělat na tom co jste mi všichni vytkli a chtěl jsem se zeptat jak mam zapracovat CSS do zdroj. kodu Díky zatim .
jenikkozak
Profil
Na to tu známe jeden moc dobrý web, konkrétně jeho stránku.
Rocker98
Profil
Diky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0