Autor Zpráva
Petr ZZZ
Profil
Tak mi to nedalo a místo pouhých fotek jsem udělal o letošním srazu Diskuse stránku: http://www.zabra.at/DJPW-Sraz-2010.html. Zatím má "noindex, follow" a – pokud jsem něco nepřehlédl – z indexovaných stránek mého webu tam nevede žádný odkaz; ten noindex odstraním, až si konečně web přeložím do češtiny, ale to ještě potrvá. Doufám, že nikomu z účastníků nevadí, že jsem ho zvěčnil – kdyby přece, tak holt řekněte.

Abych vám udělal radost, roztrousil jsem porůznu do textu odkazy na weby většiny zúčastněných. Kdyby takový odkaz někdo nechtěl, to mohu samozřejmě upravit velmi snadno. U tří lidí neznám stránky (Strawberry, Majkl578, Pavel), tak kdybyste chtěli odkázat, tak mi prosím sdělte adresu (zde nebo na e-mail uvedený zde); podobně kdyby někdo z účastníků srazu chtěl odkázat na nějaký jiný svůj web než ten, na který jsem odkázal, nebo kdyby chtěl odkaz odstranit. Na stránky Mistra jsem se nedostal, čtu tam "forbidden" – možná to bude tím, že jsem mu tam lezl z IE, neb někde jsem se dočetl, že bojuje velmi zapáleně za ohořelé lišky. Odkaz jsem umístil, tak prosím Mistra případně o sdělení, zda jsou jeho stránky vůbec veřejně přístupné; v opačném případě bych ten odkaz asi raději odstranil.

No a to nejdůležitější nakonec – podle hesla "buďte shovívaví, ale nešetřete mě" – jak se vám ta stránka líbí? (Je optimalizovaná pro "šestku", ale snad by měla být viditelná i v jiných prohlížečích. ;)
panther
Profil
Petr ZZZ:
děkujeme za zhodnocení srazu a krásné popisky k fotografiím.

Co se webu týče, zobrazuje se stejně i ve Firefoxu, takže myslím, že dobré :-)
Mistr
Profil
Petr ZZZ:
Na stránky Mistra jsem se nedostal, čtu tam "forbidden" – možná to bude tím, že jsem mu tam lezl z IE
Nene, není to žádná blokace jiných prohlížečů. O skutečnosti, že web nejede, jsem nevěděl. Díky za upozornění.

bojuje velmi zapáleně za ohořelé lišky
Nemyslím si, že by ten boj byl nějak horlivý. Je takový vlažný. Myslím, že existují větší horlivci.

prosím Mistra případně o sdělení, zda jsou jeho stránky vůbec veřejně přístupné
Ano, stránky jsou samozřejmě veřejně přístupné, i když jejich obsah už nějaký "pátek" nebyl aktualizován.
Joan
Profil
S velkým zájmem jsem si početla a musím říci, že jsi mě Petře překvapil svou znalostí stránek nás "srazistů"!
Po pravdě jsem ani nepostřehla, že nás fotíš - já, když se do něčeho zaposlouchám, tak vypínám veškeré další svoje periferie.
Prostě, bylo to bezva!!
Petr ZZZ
Profil
panther:
Rádo se stalo. :)

Mistr:
Bezva, stránky ti už jedou, dík za opravu (teď když jsem na ně koukal, jsem si uvědomil, že už jsem na nich jednou byl a fungovaly).

Joan:
Většina lidí má stránky v profilu a docela si rád občas něco přečtu, abych se vzdělal. Co se týče focení, tak nejpřirozeněji působí, když člověk neví, že je focen; v interiéru a v tlumeném světle to není úplně snadné, ale občas to vyjde a drobné nedostatky se případně nějak okecají. :-)
Taurus
Profil
Hezky popsáno. Když už to tu je, tak asi přidám nějaký ten odkaz i k sobě na stránky. Článek tam mám už od soboty .-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0