Autor Zpráva
Antorr
Profil
Rád bych Vám představil nově vzniklé fórum ProfiBiz.cz, které se snad stane náhradou za rušené sekce na Webtrhu.

Mezi hlavní přednosti patří:
Možno zakládat nabídky a poptávky
Možnost zakládat aukce, s tím, že můžete přidávat fotografie, aby byla Vaše aukce viditelnější, či nastavit způsoby platby
Diskuse nad aktuální tématikou v mnoha oblastech
Nabídka facebook skupin a facebook marketingu v oddělených sekcích
Lze využít blog a přidávat tak zajímavé články
A mnohé další výhody

Budu rád, když se pro Vás ProfiBiz.cz stane místem, na které se budete pravidelně a rádi vracet a to nejenom pro to, abyste zde nabídli své služby, či projekty, ale i proto, abyste u nás načerpali užitečné informace, které Vám přijdou vhod.

I když se vzhledově nelišíme od Webtrhu a nepřinášíme nic nového pod sluncem, tak zajisté alespoň někteří ocení, že vzniklo fórum, které je podobné již zmiňovanému Webtrhu, ale zároveň nabízí i něco více, například v podobě zrušených podpisů, či možnost využívání některých zde rušených sekcí. Na úpravě ProfiBiz.cz se neustále pracuje, takže omluvte případné nedostatky.

Proto bych Vás rád pozval k návštěvě ProfiBiz.cz na adrese www.ProfiBiz.cz, kde se zároveň můžete i registrovat, přidat nabídku svých služeb, poptávku po službách, či nabídnout své produkty v aukcích.
Petr ZZZ
Profil
V IE se nedá měnit velikost písma, chtělo by to relativní jednotky (em nebo %). Můžu se zeptat, k čemu slouží ty Active-X, před kterými mě varuje můj prohlížeč?
Darker
Profil
Nepřeložené části vebu jsou pro mně velké mínus. Konrétně teď mluvím o přihlašovacím formuláři a tlačítkách na menu, a to jsme jen na hlavní stránce...
Když jsem fórem chvíli brouzdal, zjistil jsem, že není přeložené nejspíš vůbec.
Celá stránka se i na docela rychlém počítači pohybuje zpomaleně, to není dobré.
Medvídek
Profil
Evokuje to ve mě Webtrh :)
Antorr
Profil
Většina fora je již přeložena do češtiny, zároveň by mělo probíhat rychlejší načítání webu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0