Autor Zpráva
Skg
Profil *
www.pneu-rokycany.cz . Dík za názor...
honzaa
Profil *
Příjde mi to až příliš jednoduché a ta žlutá mi tak trouchu trhá oči... A taky mi celkem vadí ten okousaný text a vlajka v headeru a ruka v dolní části stránky.
quiet_user
Profil
Rozhodně bych upravil grafickou hlavičku dokumentu (myslím tím především nadpis - "Pneu od nás pro Vaší skvělou jízdu"). Menu je málo využité a stránky jsou obsahově nevyvážené, proto bych rozdělil menu na více sekcí a dal je spíše do "rychlé navigace", čímž přejdete otravnému rolování stránky a hledání informací. Stránky se mi celkem líbí, obsahově nehodnotím.
Darker
Profil
Dobrý den.
Myslím si že pozadí hlavičky má zbytečně vysoké rozlišení, pomalu se natahuje při nižší rychlosti připojení.
Menu by se rozhodně mělo rozbalovan javascriptem, protože jinak mi to skočí zas nahoru (stránka). To člověka naštve.
O pneumatikách si jinak člověk může počíst na Wikipedii, na tomto webu by mělo být spíš něco Vaší nabídce, nemyslíte?
To motto webu je opravdu podivné, ale pokud vás nenapadá lepší...
Hodně zdaru přeje
Darker
Skg
Profil *
Díky za reakce..

- jednoduchost byla svým způsobem cílem, i když netvrdím, že kdybych v přijatelném čase svedl vkusný propracovanější kabátek, že bych to neudělal ;)
- nápis v hlavičce očividně provokuje, bude třeba, abych se nad ním zamyslel...
- menu bych osobně volil taky trochu jiné, majitel pneuservisu požadoval zrovna takové...
- ano, hlavička je trošku otylá...
- do javascriptového menu se mi kvůli SEO moc nechce
- nabídka není bohužel nebo bohudík mou záležitostí, bude ji vkládat podle svých potřeb majitel webu, podobně jako valný zbytek obsahu, já jsem v podstatě vytvářel jen formu pro obsah...
peta
Profil
* neusporadane do mrizky
* ta stranka je hodne prazdna, cast tech akcnch nabidek4-6 bych ocekaval nekde pod menu nebo vpravem sloupci
* na velikost pisma obsahu je ten sloupec s obsahem prilis uzky
* nevim proc, ale z menu vlevo se mi libi grafika, ale uz ne pismo; jinak grafika celkove je hala bala resena; kdyz dam menu cerno zluto bile prouzkovani, cekal bych, ze jeste dalsi prvky to budou mit a kde nic, tu nic; treba v logu jsou jen zluto-cerne pruhy, nadpisy jsou opet zluto-cerne, navic se v logu objevuje vrzeny stin, hala bala, no
* kdyz rozklikavam zbozi, jsou tam jakesi cisla, kterym nerozumim. Ano, je tam neco jako napoveda, ale nic to neresi. vypada to jako strankovani. cislo bez jednotky je zkratka nepouzitelne. Krom jineho, kdyz v kategorii nic neni, tak se tam takova hlaska nevypise. Dalo mi dost prace proklikat se nekam, kde jsou kola. Slo by to tam nekde vypsat, kolik kusu je v dane kategorii, abych usetril klik? Menu si muzes predpripravit (tmp/htm, databaze?)

Asi nejlepsi stranka je kontakt.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0