Autor Zpráva
Ice
Profil
Ahoj, díky za poznámky k webu www.ge-ucetnictvi.cz
Keeehi
Profil
Měl bych jednu poznámku: na úvodní stránce, jak je ten slidebar, tak mi přijde divné, že se tam vždy objeví stejný obrázek. Buď by tam měli být tři různé obrázky, nebo by ti lidé měli zůstat na místě a měnit se jen ten text.
Darker
Profil
Pokud to umíš tak u té galerie vypni reakci na wheelování. Prudí to.
A taky mi přijde že má ten slider nějak podezřele dlouhý zdroják. Ale možná se mi to jen zdá.
Keeehi:
On to má jako galerii, a dost možná je to nějaká šablona. Normální člověk by jen vytvořil div, kterému se mění inner html a vedle něj obrázek. Kdo stojí o nějaké popojíždění?
trta
Profil
Mně se ten design docela líbí, ale změnil bych asi hover - ten mi příjde výrazný jak pěst na oko - až moc výrazný a ...alespoň mně k tomu celkovému designu moc nesedí.
deil
Profil *
Já bych řek taky dobrý. Hover už je asi opravený, označení pozice je docela výrazný, ale userům někdy nestačí ani to, a mně to neruší.
Na odkazované subdoméně bych si udělal odkaz zpátky.
Některé věci z profilu bych dal na titulku, spousta lidí to nenajde.
darker:
Kdo stojí o nějaké popojíždění?
No přece klienti :-). Nedávno jsem byl poučen, že to přece opravdové zlepšení pane webdesignér.
deil
Profil *
Spíš bych se snažil ty texty v tom posouvadle udělat jako texty. Jsou docela dobrý je škoda je zazdít do obrázku.
__construct
Profil
Je to celkom pekná prehľadná šablóna. Keď pominiem ten nesémantický zdrojový kód
<tr>
<td>
<p> </p>
<p>Tel./fax:</p>
<p>Mobil:</p>
<p>E-mail:</p>
</td>
<td>
…
<h2><strong>…
tak by som asi iba pridal padding do kontaktného formulára, zjednotil písmo v ňom a pridal CATCHA.
P.S.:Ešte som nevidel odkaz do administrácie cez znak © :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0