Autor Zpráva
Dingo
Profil *
krasny den, či noc.
prosim abyste se kdokoli koukl a zhodnotil muj web...
japato.net

diky
Timy
Profil
Chybí ceník, chybí jakékoliv podrobnější informace o tvorbě webu, chybí další informace o vás. Váš web by měl být ukázkou toho, co všechno umíte. Objednal byste si stránky u někoho, kdo má web o dvou stránkách? Nebojte se to nějak roztahat, přidat více informací, víc se vychvalte. Musíte uživatele přesvědčit, že si má stránky nechat udělat zrovna u vás. Stejně tak věta "Po domluvě jsem schopen udělat..." zní, jako by ta tvorba pro vás nebyla vůbec důležitá, ale že to je jen taková bokovka, že ten web vlastně slouží k úplně jiným účelům než k nabídce tvorby webu.

tak teď k webu samotnému:
1) nepodtrhávejte nic, co není odkazem
2) neměnil bych logo. Jednak to nebývá zvykem, ale hlavně se zbytečně načítá další obrázek - mimochodem, připadá mi, že jsou ty obrázky dost velké, nebál bych se je ještě více (datově) zmenšit
3) chybí alt u loga
4) kód není validní, což u webu, nabízející tvorbu validního webu docela vadí
Dingo
Profil *
opravdu moc dekuji , kouknu na to....
Marty
Profil
Grafika je docela dobrá, ale:

Souhlasím se vším co řekl Timy + zvlášntní důraz na ty změny loga. Také statický titulek je dnes přežitek.
AMD
Profil
A já bych to dal na střed... každopádně.
error414
Profil
Souhlasim s Timym, pro zakaznika neni dulezita informace ze tvorite web validni, ale informace ze se bude pritahovat zakazniky, pritahne je tak ze se stranky budou zobrazovat korektne, budou se zobrazovat koretne kdyz budou validni, presne takove my delame.

Ten text musi zakaznika pritahnout viz:Timy
Anonymní
Profil *
mně to ani nenajelo, jako kdyby tam ta stranka ani nebyla. neobjevila se ani chyba na serveru
Railbot
Profil
Jenom takovy komentar ne primo k webu, ale spis k obsahu - Jednoduchá prezentace 1 - 3 stránky. Cca 2000 KČ. To snad ne. Z pameti bych si vybavil nekolik lidi ci celych studii zabyvajicich se tvorbou webovych prezentaci a za mnohem nizsi castky v mnohem vyssi kvalite (Vase stranky jsou strucne receno nic moc).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0