« 1 2 »
Autor Zpráva
quiced
Profil
Zdravim, chtěl bych se zeptat na váš názor na stránku www.mobilovky.tk. Zajímalo by mě jestly si myslíte že tato stránka má po přesunu na normální doménu šanci nějakou mírou uspět v konkurenci ostatní stránek s podobným tématickým zaměřením. Dík za jakoukoliv připomínku.
Beavis
Profil
quiced:
Mně se to celkem líbí, až na přehnaně velké logo RSS. Šance je tu vždycky, jde o kvalitu & množství publikovaných článků. A samozřejmě dobrou reklamu a SEO optimalizaci.
Webotikon
Profil
quiced:
Zdravim, chtěl bych se zeptat na váš názor na stránku www.mobilovky.tk.
Neviem, či máš záujem a o kritiku návrhu stránky, ne nedá mi to pokoj, tak sa do teba pustím. :-)
1. Slabý kontrast písma voči jeho pozadiu skoro na celom webe.
2. Obrovské logo pre RSS.
3. Trochu OT: dúfam, že máš doménu mobilovky.eu zaregistrovanú, inak riskuješ, že ti ju niekto obsadí...
quiced
Profil
Beavis:
Logo jsem zmenšil doufám že to takhle je lepší.
quiced
Profil
Webotikon:
1. doufám že teď už se to bude dát lépe přečíst
2. zmenšeno
Webotikon
Profil
quiced:
1. Už je to oveľa lepšie, inak dostatočnosť kontrastu farieb si môžeš testovať tu.
Beavis
Profil
quiced:
Teď je to o mnoho hezčí. Barevné sladění dobré, nemám asi už co vytknout.
quiced
Profil
Beavis:
Dik
Vladas
Profil *
quiced:
Nejsou špatné, jen pole textové pole pro hladání je uprostřed a velké, že překrývá název hlavičky a tlačítko "hledat " je zase vpravo a jen jako nápis ve velkém bílém poli. Chyba v grafice?
quiced
Profil
v jakém prohlížeči jsi to spouštěl? Protože mě to funguje uplně normálně mám firefox
Vladas
Profil *
quiced:
IE 8 - rozlišení 1440x900
Vladas
Profil *
Jo spustil jsem si je ve FireFoxu a už vím jak mají vypadat.
margin
Profil *
Tebou použitý font na nadpisy H2 neobsahuje "čřů" (znaky "ěšžýáíéú" tam jsou).
Ve slově "přírůstek" má být správně u.
Mám problém poznat, co je odkaz, nemáš je dostatečně odlišené, musím zbytečně šmejdit myší po stránce a sledovat, zda se kurzor změní v pacičku.
panther
Profil
margin:
Ve slově "přírůstek" má být správně u.
ne, kroužkované „u“ je zde správně.
Vladas
Profil *
Koukám, že všichni preferujete FF, ale je spousta lidí, kteří ho ani nenainstalujou, takže vážení kritici, není jen jeden prohlížeč, který preferujete vy. Proto já to vidím špatně v IE 8 a ve FF správně. Ale to není dobře pro ostatní návštěvníky tvých stránek.

Kritizujte nejen grafiku, kódování, ale taky zobrazování ve všech prohlížečích. Jsou pro všechny dostupné zdarma a IE je, bohužel pro vás, nejrozšířenější.
panther
Profil
Vladas:
jestli máš na srdci něco konkrétního, napiš to. Další stejné příspěvky budu mazat.

Ze sousedního tématu, které jsi úspěšně po dvou dnech tímto vytáhl, jsem tvůj příspěvek smazal.
quiced
Profil
margin:
Mám problém poznat, co je odkaz, nemáš je dostatečně odlišené, musím zbytečně šmejdit myší po stránce a sledovat, zda se kurzor změní v pacičku.
Tak tomuhle vůbec nerozumým mohl by jsi mi to nějak upřesnit.
quiced
Profil
Vladas:
Nejsou špatné, jen pole textové pole pro hladání je uprostřed a velké, že překrývá název hlavičky a tlačítko "hledat " je zase vpravo a jen jako nápis ve velkém bílém poli.
Mě to tlačítko v IE 8 hlavičku nepřekrývá, ale s tim hledat máš pravdu opravím to.
quiced
Profil
margin:
Tebou použitý font na nadpisy H2 neobsahuje "čřů" (znaky "ěšžýáíéú" tam jsou).
No problém je že to není český font a já vůbec nemůžu najít nějaký podobný tak jsem to tak radši nechal.
Nox
Profil
Myslim že by si web zasloužil hezčí header a rychlejší načítání
Tlačítko hledat by chtělo po stranách nějaký padding

Obsahově mě to celkem zaujalo (což je asi to hlavní), takže si to jdu projít
quiced
Profil
Nox:
Myslim že by si web zasloužil hezčí header a rychlejší načítání
Myslis jako ten nadpis mobilovky? Nebo cely header, jinak nejsem žadnej grafik takže sam nic nesesmolim a bohužel tisice na design na miru taky nejsou. To nacitani je pravda jde oto že zatim je to na freehostingu:D během několika malo dni zaplatim domenu i s hostingem.

Obsahově mě to celkem zaujalo (což je asi to hlavní), takže si to jdu projít
Dik za uznani, je to asi 3 mesice premysleni:D
Tori
Profil
margin:
Tebou použitý font na nadpisy H2 neobsahuje "čřů" (znaky "ěšžýáíéú" tam jsou).

Tohle mne docela zaujalo. Nevěděl by mi, prosím, někdo vysvětlit, proč při pravidlu
font-family: 'Yanone Kaffeesatz', Arial, serif;
se chybějící š použije z Arialu, ale chybějící č už ne? Kaffeesatz neobsahuje žádné znaky s háčky, Arial všechny, takže tato polovičatost mi nejde do hlavy.
panther
Profil
Tori:
se chybějící š použije z Arialu, ale chybějící č už ne?
i „č“ je z arialu - lze to vidět už na úvodní stránce na nadpisu „Motorola útočí na mobilní trh s dalším modelem“.

quiced:
tak jsem to tak radši nechal.
super nápad. Kvůli tomu, že používáš znaky, které nejsou k dispozici, budu mít na webu některá písmenka diametrálně odlišná od zbytku? Nic horšího tě napadnout nemohlo :-)
quiced
Profil
panther:
super nápad. Kvůli tomu, že používáš znaky, které nejsou k dispozici, budu mít na webu některá písmenka diametrálně odlišná od zbytku? Nic horšího tě napadnout nemohlo :-)
:D tím jsem myslel prozatím než najdu nejakýa český font který by se tam hodil
Tori
Profil
panther:
lze to vidět už na úvodní stránce

nene, jen to vidíme každý v jiném prohlížeči:
FF 3.6.10 - Co se dá použije z Kaffeesatz, chybějící znaky z Arialu
Konqueror 3.5.10 + stará Opera 9.27 - komplet v Arialu
Chrome 5.0.375 - Co se dá, použije z Kaffesatz, chybějící (ěčřů) nezobrazí, resp.zobrazí mezeru
...celkem haluz
peta
Profil
* stanovit si 5 velikosti pisma a uprav (texty + nadpisy), tu pouzit a zadnou jinou
* menu nahore bych dal mozna tucne nebo vetsim pismem; kdyz se delaji obdelnicky, vetsinou vypadaji lepe stejne siroke
* v prispevku, Ostatni, neni jednoznacne receno, ze je to rubrika, kategorie, takze na prvni pohled to muze vypadat jako nadpis. Mimo to bu vsechny odkazy mimo nadpis podtrhaval.
* vpravo u te ankety mas rozdilne odsazeni radku nez u textu v seznamu prispevku; totez po rozkliknuti prispevku, odrazky
* tlacitko Halsovat vpravo a tlacitko hledat v menu ma rozdilnou podobu. Mozna to vypada zajimave, ale uzivatelsky je to bordel; totez po rozkliknuti prispevku, pridat komentar
* v seznamu clanku mas rozdine velikosti nahledu, pak uz ale seznam neni pekna zarovnana tabulka
* pri rozkliknuti opetatora t-mobile je tam pod clankem more car (pod clankem, libi lista, komentare); navic komentare ve FF pretekaji okraj stranky
* grafika celkove nic moc. rekneme, ze clanky a menu mas graficky shodne a to ostatni tam nezapada a bije do oci. je videt, ze je to slepenec, co kdo dal a nejses grafik, abys to dokazal uvest do podobnych barev
quiced
Profil
peta:
Odpovim celkem jednoduše, aktuálně se pokusim opravit ten nadpis dale mi přijdou tvoje připomínky jako detailni např. tlačitko hlasovat je jiné protože je to plugin ve wordpressu a hlasovat šablona, okno pro komentář lze jednoduchými tahy zvětšovat a změnšovat, dále obrazky maji rozdilnou velikost což je logické prostě to autor tak udělal bohužel s tím já nic neudělám, jak jsem již psal nejsem grafik jinak dik za kritiku bohužel s většinou uvedených chyb nemůžu nic udělat. Tato grafike je pouze a jenom strartovni v budoucnu se bude jistě měnit a už to nebude jen šablona za 30 USD :D
Vladas
Profil *
Tori:
Výborně
peta
Profil
quiced:
Nesejde na tom, kolik sablona stoji, ale jak je udelana. To, ze je plugin mimo sablonu je chyba tvurce webu.
Kolega pouziva Drupal nebo http://navody.c4.cz/opencart.
Pripominky samozrejme bez s nadhledem. To je to, co vidim ja a jestli to chces spravit je tva vule a moznosti.
quiced
Profil
peta:
Osobně si na to netroufnu:D bohužel.
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0