Autor Zpráva
trta
Profil
Ahoj, prosím o zhodnocení grafického návrhu Odkaz na imgupload.cz.
Jedná se o web pro malíře pokojů.
Děkuji za názory :-)
habendorf
Profil
Zařadil bych to do kategorie "neurazí, nenadchne". Fotky mají nějaké divné okraje a položkám menu by slušel větší levý padding.
Manny
Profil *
1) modré logo na modrém pozadí je málo kontrastní
2) položky menu bych v boxíkách asi vycentroval
Dál už je to horší. Nechápu obrázek krajinky (a ještě divný) na webu maliře pokojů. Asi bych tam dal něco, abych ihned pochopil, kde jsem. Lze to vyjádřit obrázkem nebo sloganem.
Aktuality - nevím, neznám firmu osobně, ale nějak si nedovedu představit, že tam přibude novinka častěji než 1 ročně. Jinak to nemá smysl.
Místo toho pseudotextu v patičce nalevo bude co?
trta
Profil
díky za názory, modré logo ok - to nějak vylepším (to jsem taky vytvářel), položky menu jsem takto udělal schválně, aby to bylo něco jiného něž všechny menu. Obrázek krajinky je pouze ilustrační (zapoměl jsem dodat, že tam budou rotovat fotky, které pán dodá), s těma aktualitama se to má tak, že mi bylo doporučeno ať (původně) textový obsah stáhnu pro lepší čitelnost a do vzniklého místa vložím menu nebo něco. jelikož bude web ale jednoduchý tak bych nenašel položky do menu, které bych tam vložil. Tak jsem vymyslel aktuality :-) Nevím, asi to není nejvhodnější ale nějak mě nic lepšího v danou chvíli nenapadlo. A místo pseudotextu bude buď text který dostaneme nebo loga hlavních firem od kterých pán bere přístroje (ale přiznávám se, také to není asi nejšťastnější volba).
Manny
Profil *
Menu - originalita je určitě dobrá věc, ale v tomhle případě mych svoje ego asi překousl. Neměň věci, na které jsou lidé chronicky zvyklý. Budou to vnímat jako chybu.
Pokud budou v rámečku tématické fotky - OK. Jen bych ten rámeček vyhladil a protáhl ho (třeba s poměrem stran 5:2) Tím by se mohl i snížit, podle mého názoru, příliš vyskoý header.
Co místo aktualit? Můžou se tam namátkou střídat obrázky referenčních prací, vysvětlit specifické pojmy a techniky, rychlý kontakt na firmu, tzv. "Řekli o nás" nebo i ty loga firem na přístroje zamýšlené v patičce.
V patičce už může být kromě dodaného textu, třeba jen zjednodušená navigace, odkaz na mapu webu nebo prohlášení o přístupnosti, copyright apod.
Toť mé názory, které se však nemusí slučovat s většinou:-))
trta
Profil
Díky za nápady a připomínky, nějak se je pokusím zapracovat do toho designu. Jak ten web bude běžet v ostré verzi, hodím sem odkaz k další kritice.
peta
Profil
V celku dobre. Je tam par veci, co bych della jinak, ale neni to dulezite.
* horni menu bych polozky vystredil na vysku vuci care a na sirku tez
* path bar bych dal od leveho okraje
* nadpis bych oddelil maximalne 1x vyskou pisma nebo 1x vyskou nadpisu od obsahu
* logo text bych posunul vlevo o 0.5 az 1x velikost fontu (proste odlepil od loga)
* vpravo Aktualne bych zarovnal doleva
* dole odrazky a pod bych dal stejne pismo a radkovani jako je obsah a nad Dale urcite jen radek mezeru a ne 1.5 nebo 2
* celkove mi prijde hlavicka a paticka prilis obri na vysku

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0