Autor Zpráva
Adam501
Profil
Ahoj. Zajímalo by mě, co si myslíte o téhle stránce, jako návštěvník, který neví o co jde.

Děkuji za hodnocení, popřípadě nápady na vylepšení.
Vladas
Profil *
Mám problém se zkratkama v menu - JKY, KKY, až pak dál zjistím, že jsou to pravděpodobně juniorky, kadetky, asi by bylo lepší napsat to tam celým slovem. Jestli jste chtěli zkrátit ta slova po anglickém způsobu, tak oni většinou vynechají jen samohlásky - JNJRy - KDTKy. Jinak jako info to bohatě stačí.
Vladas
Profil *
Jo a dopiš link ať se nemusí kopírovat.
xmark
Profil
www.vkmadeta.wz.cz

- zkratky v menu jsou v tomto případě nesmysl, ať už by tam bylo JKY nebo JNRK. Není žádný důvod vymýšlet zkratku.
- menu je nastylované .. prostě špatně. Myslel jsem, že červenobílé pruhy jaksi odkazem na firemní barvy madety, ta je ale modrá - takže nevidím žádný důvod, proč používat něco tak agresivního a zároveň nepraktického. Chápu, že k centrování tě dotlačila právě symetrie těch pruhů. Takže červenobílá ne. Modrá na ní pak určitě ne.
- nastylování zbytku mi připomíná Záskok: "Před týdnem jsme na to konečně kápli: Čeněk nemá talent." Myslím tím talent grafický. Není to žádná tragédie, weby můžeš dělat i bez toho, jen je potřeba si to uvědomit a řešit design jinak - z šablon nebo od grafika.
- na stránkách je málo obsahu.
- web je úděsně pomalý. Chápu, že za to může free hosting, ale jsou i jiné, rychlejší.
Adam501
Profil
Díky.
zkratky v menu - ty zkratky asi nezná každý, ale volejbalová veřejnost je normálně používá. Navíc po klknutí je nahoře nadpis. Použil jsem je, abych nějak odlišil odkazy na kategorie a jiné odkazy.

styl menu - červenobílá je kvůli dresům, a potom celá ženská složka spadá pod VK Jihostroj ČB. Akorát ženské složky mají Madetu jako sponzora. Jinak červenobíle je i okraj vnější tabulky. O barvě odkazů v menu - nevím moc jakou jinou zvolit místo ní. Červenobílá je taková divná kombinace na které nění dost barev pořádně vidět(aspoň mi to tak přijde).

styl zbytku - no v grafickém editoru opravdu nic moc neumím. Ale abych se přiznal, ani mě moc nenapadá jak to vylepšit.

obsah - já myslím, že obsah je tam všechen, co tam může být. Nějak nevím co by se tam dalo přidat.

rychlost - teď jsem to zkoušel a opravdu courá se to uplně šíleně. Tohle se nestává normálně, vždycky to běhalo rychle. Doufám, že to bude jen dočasný problém hostingu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0