Autor Zpráva
Cup
Profil
Link

Ahoj chtěl bych se zeptat na celkový dojem z tohoto webu. Abych to mohl poupravit než to pustím do ostrého provozu. Zajímalo by mě Co na to říkáte

Text na úvodní straně -> jen provizorium
Video -> provizorium (něco z youtube, investor si dodá vlastní)
Galerie -> Jen na ukázku. není dodělaná, ale měla by být funkční
Jazykové mutace -> není překlad
Kontakt -> neodpovídá :) je to fakt jen pro ukázku, investor dodá podkaldy po víkendu

Podívejte se na to spíše ze stránky webdesignera co se vám zdá a co ne, abych to mohl případně upravit. Díky
DJ Miky
Profil
- Ten hlavní obrázek je sice hezkej, ale nevidět (při 1366x768) bez skrolování ani kousek obsahu už tak hezký není...
- Text by se četl lépe s trochu vyšším řádkováním.
peta
Profil
okenko 500x500, ff
* text nalepeny zleva na okraji
* spatne zarovnani do mrizky. vis, jak se v linkovanem sesite delali okraje? Mas je vsude zleva stejne?
* odstavec se bud dela odsazenim od dalsiho asi o pul radku, coz v linkovanem sesite nejde a tak se pouziva odsazeni zleva. Pouzit oboji mi pripada dost neomalene, ale, kdyz se to zakaznikovi libi...
* text v paticce je takovy hure citelny, mozna bych ho vubec neobarvoval. barvy jen na mista, ktera chces zviditelnit a to je obsah, mozna hlavicka, aktuality.
* fotogalerie? dilo zkazy. nahledy, snad nemyslis vazne? Gimp - zmensit obrazek 100x100 + filtr doostreni 85 a ten obrazek nemuze vypadaj jako perokresba polita cajem, tomu neverim. i php umi zmensovat lip. A vubec, spravna cesta je, kdyz maji vsechny nahledy stejny rozmer. Orezavat php take umi. Neni takovy problem vypocitat souradnice orezu a zmenseni tak, aby se to veslo treba na 120x80
* chyby v pravopise a preklepy, napr "Kontkat"
* chyby v html a zbytecne tagy, napr 2x title (na strance kontakt), do tagu menu nepatr tag br (resi se last-child :after nebo ::after, content=""), neescapovane & v kodu (resi se &amp;), li bez obsahu, odkazy nemusi fungovat s <a href="/
* odrazky sluzby a odrazky kontakt jsou odlisne umistene zleva, libi se mi teda vic v kontaktu, kdyz nejsou nalepene na ramecku a posunute vuci textu nad nimi
Amunak
Profil
Kontakt mi "skočil" dolů (úplně mimo menu, na ten obrázek) a špatně se to čte. Navíc je vidět, že to tam nepatří. Jinak se mi to líbí.
Maras
Profil
Mě se to líbí, jen bych zmenšil ten obrázek, ať vidím více obsahu bez scrollování
xmark
Profil
Už jsem nadával na hodně vysokých hlaviček . Ale nic podobného jsem ještě neviděl.
- design horního menu: velmi dobré
- design spodní části: slabé
- prostor mezi tím: nemám slov.
Cup
Profil
Maras:
Ten obrázek je problém, to vím od začátku, sám bych si takový web neudělal, ale majitel to tak chce a líbí se mu to, tak to tak nechám. Jinak vím že je to proti základním pravidlům kterými by se měl člověk co chce dělat weby řídit.
habendorf
Profil
Docela se mi to líbí. Logo by sneslo overflow:hidden, aby při zvětšení písma nevytékal skrytý text.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0