Autor Zpráva
T2Fuser
Profil *
Napište mi co si myslíte o mém webu marvel.webz.cz, vím že je v něm mnoho nedokonalého, zatím se webům věnuji jenom půl roku a už jsem byl sedmý v soutěži o nejlepší web pořádané časopisem ABC.
DoubleThink
Profil *
už jsem byl sedmý v soutěži o nejlepší web pořádané časopisem ABC

V jaké věkové kategorii?
External
Profil
Chtělo by to víc řezat obrázky...je to moc jako jeden soubor a na něm mapy. předělal bych především texty a některé segmenty do html místo použití grafiky
crater
Profil *
Docela dobrý :o)
Wan-To
Profil *
T2Fusere, moc tu nemachruj. Soutěž byla úplně na nic (podívejte se na www.abicko.cz, na článek o soutěži a přečtěte si diskuzi), porota totiž porušila VLASTNÍ pravidla. Myslím, že jsi uspěl jen proto, že tam máš hodně obrázků...
Wan-To
Profil *
Jen tak mimochodem, t2fuser tolik buzeroval, že mu nahákovali původní marvel.unas.cz...
DoubleThink
Profil *
Pánové opatrně, pojďme se zase chvilku zkusit chovat slušně.

Na této stránce se mi nezdají tyto věci:

1) grafika - hodně špatná úroveň. Vypadá to jako z Paintbrushe
2) font se nedá číst
3) barevný kontrast tahá oči
4) vůbec celková nesourodost designu
5) kódové konstrukce jsou zastaralé
6) nesnáším komixy

Ber to jako konstruktivní kritiku - dříve jsem dělal stejné chyby.
AnubiSeth
Profil
Wan-To: no, co na to říct... OT

DoubleThink: skoro souhlasim... ještě k tomu fontu, mohl by být větší

jen nesouhlasim s bodem číslo 6... neměl by tam vůbec být (je to přece konstruktivní a nezaujatá kritika ;) )
Tomik
Profil
Zajíjmavá soutěž.
Nechápu jak mohla vyhrát stránka vytvořená v phpRS, uroveň ABíČka o té doby co jsem ho odebíral značně klesla :-D.
No jinak musím říct, že marvel.webz.cz je takový horší (pod) pruměr. Stránky mají framy. Špatnej design atd.
IMHO tím, že si byl v té soutěži sedmý bych příliš nechlubil.
ameeck
Profil
no...vstupní stránku pryč, aten odkaz na domovskou stránku,upřímně, k čemu...ten odkaz na oblíbebený budiž, ale dávat ho předtim než si dotyčný pořádně prohlédné agrficky i obsahově stránku...
grafika je trochu kostrbatá sp.man v menu trochu nepříjemně mění barvu...

obsahově sem tu stránku nezkoumal, tu nekritizuju....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0