Autor Zpráva
SkarMa
Profil *
Prosil bych o kritiku mskarda.cz co se týče obsahu a celkově stránky. Děkuji
xmark
Profil
Silné neodymové magnety. Nabízíme klasické ploty i betonové ploty. Plastová okna. NeoCube. Měsíční Kontaktní čočky i barevné kontaktní čočky .. super.

Design je slušný až na menu, které jako menu nevypadá. Docela by mě zajímalo, jak budeš obsah organizovat, až (jestli) ho bude víc. Btw design je z tvé dílny?
Taps
Profil
SkarMa:
1) nedodělaná patička webu
2) nekombinuje externí css a inline zapis
3) po grafické stránce je web dost nevýrazný
4) nadpis h1 by měl být na stránce jen jednou
SkarMa
Profil *
Reklama v patičce působí rušivě, ale stím už nic nenadělám, je tam vložená poskytovatelem hostingu. Jinak je to moje tvorba, a protože sem těžkej grafoman, mohl by někdo skyrtizovat i to malinko co sem tam už napsal? Nadpis upraven, dík za upozornění ;)
smonkey
Profil
Mě osobně se to líbí, příjde mi to takové "mírné" pěkně se mi na to kouká, autor mě zaujal pěkně napsaným úvodem... Je to jen můj názor, tak mě nepožerte :-D
Taurus
Profil
SkarMa:
Mno, grafoman... :-( je to škoda, ale máš v tom úvodním odstavci velké potíže s interpunkcí (buď chybí nebo je špatná) a stylistikou. Základ vzhledu dobrý, ale chybí detaily, díky kterým bych mohl říct, že je to hezký. Je to jinak smutný a to zarovnání – nadpisy divně plovou. Menu nepoznám, nízký line-height, všecko černé, datum nepřečtu, …
phib
Profil *
"vyděl, podvědomý, ..." a ty čárky... hrůza
SkarMa
Profil *
Menu zvýrazněný, datum čitelnější ale přiznávám že stím nejsem sám spokojenej a musim to ještě nějak domyslet. Děkuju za odpovědi
peta
Profil
SkarMa:
* zrus vsechny! carkovane a rovne cary
* zarovnej to vsechno vlevo k jednomu okraji. pamatujes na skolu, jak se do sesitu delali okraje, ne?
* pak pridej jedinou caru, pod nadpis
* a u menu stahni rozestup mezi radky
* v patitce mas spatne delane odkazy, zacinajici prazdnou mezerou a dal bych tam svetlejsi barvu pisma, mozna i mensi
* pri 500x500 mas spatne udelane okraje vpravo
Darker
Profil
Mě čáru nevadí, je to docela přehledné.
Reklama jde dát pryč, upozozňuju tě, že je to proti pravidlům, ale jde to pomocí skriptu:
document.getElementsByTagName("div")[document.getElementsByTagName("div").length-1].style.display='none'

Ten musíš dát pod tag </body>.
Trochu mi chybí ikonka webu (detail) a titulek bych zvolil jako maskarda.cz - Úvodní stránka nebo lépe Úvodní stránka - maskarda.cz.
Mailto je podle mě nejhorší způsob jak odkázat na mail. Já třeba nepoužívám klienta. Ale pro boty je to velice snadno čitelné.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0