Autor Zpráva
xmark
Profil
http://pashmina.cz

Zohledněte, že web je určen 30-60letým distinguovaným dámám.
Díky za názory.
xmark
Profil
Ještě bych dodal, že web jsem nedělal, naopak - budu dělat novou verzi a máme s majitelkou rozdílný názor na to, jak moc se držet stávajícího designu.
Takže nic kromě designu komentovat netřeba.
jankordac
Profil
A já bych jako spolumajitel dodal, že stránky mají působit "přívětivě, decentně, měkce a zaobleně" prostě odpovídat prodávanému zboží (kašmír a hedvábí). Určitých nedostatků, zejména funkčních si jsme vědomi. Od uživatelek máme převážně kladné reakce).
A také děkuji za názory.
Taurus
Profil
Bohužel, Firefox mi hlásí "Nahlášená útočná stránka!", takže hodnotit nemůžu.
jankordac
Profil
Taurus:
Jo jo, to je jeden z důvodu, proč to je třeba předělat :( Pravidelně se tam objevuje závadný soubor - nedá se s tím dělat nic jiného, než ho manuálně smazat a znovu požádat, aby je Google přestal blokovat. Ve skutečnosti k žádnému přesměrování nedojde. (Zkuste to z IE, ten s tím nemá problém, FF ve standardním nastavení ano.)
xmark
Profil
Na webu právě teď už nic závadného není (a věřím, že už nebude). V použitém oscommerce je díra, kterou tam chlapci z Ruska nahrávali .htaccess a návštěvy přesměrovávali k sobě.
Nox
Profil
xmark:
to by se spíš mělo zařídit než věřit...

-----

Nenapadá mě, jak je design spojený s distingovaností, připadá mi to takové spíš technické, syrové

Do toho nezapadá nadpis, který je jako jediný element takovým ozdobným písmem, nehledě na to hrůzné ohraničení

Nějaké další věci
- při hoveru jsou odkazy nečitelné
- obsah cpaný k okrajům boxů
- menu jsou slité dohromady - není jasné kde začíná položka když je jedna na víc řádků
- 4 fonty v úvodním odstavci je trochu moc, aspoň uvítání by mohlo být stejné jako spodní text
- chybí odsazení u zboží napravo a pod popiskem adresy pod tím
- přijde mi to trochu zbytečně miniaturní, písmo bych zvětšil, kde mi to přišlo výrazné např. v kontaktu jméno, email jsou fakt dost malé... naproti tomu položky na úvodu působí obrovsky

mj. ta japonština na indickém šátku nepůsobí moc seriózně...

Edit: tak přemýšlim, že sem byl fakt dost mírný, osobně se mi to taky nelíbilo, je to takové nijaké
peta
Profil
jankordac:
Vir tam prenasi TC nebo jiny FTP program pro prenos. Odviruj pc, smaz vsechno, co se tyka toho programu a nahrej si stranku znova. Pak je treba vyplnit kdesi cosi googlu i do stranky, aby stranku povolil. Trva to asi 2 dny.
Pozor, virovy kod muze byt v jakemkoliv html, htm, php.

Ten vzhled nic moc. Aspon ve FF po odkliknuti ignorace utocne stranky je tam jen modra cast v logu a jina nic. Rozmisteni je celkem prijatelne.
Neni, co hodnotit.
xmark
Profil
Nox:
Zařídil jsem to a věřím tomu :-) Po neúspěšné snaze o inteligentní řešení jsem použil brunátné násilí.

peta:
Vir tam prenasi TC nebo jiny FTP

Nepřenáší. Neřeš to.
Taurus
Profil
Omlouvám se, ale já bych ten design nazval prostě škaredým. Jedna modrá barva, občas malá písma (pro starší nečitelné) se zbytečnou patičkou, ... je to bez designu v podstatě, bez detailu, nápadu. Nijaké... Určitě se nedržte ničeho co na této stránce je, inspirujte se současným trendem.
jankordac
Profil
peta
Jo, to je ještě další vtip, že když člověk odklepne "Ignorovat upozornění", jsou ty stránky prasecky rozházené. Lepší je jít tam (do zítra) přes IE.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0